Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejsze spotkanie:

Komediowy występ zawodników Liverpoolu. Brak zaangażowania. Może zawinił napięty terminarz, ale to żadne wytłumaczenie. na tak gówniany występ. Benteke na środku obrony WHU zaprezentował się nieźle.

W 12 meczy nie da się zbudować zespołu. Z takich zawodników nie da się zbudować zespołu. Do gry na dłuższą metę, w tym klubie, nadają się: Hendo, Can, Sturridge, Ings, Ibe, Gomez. Co do wszystkich pozostałych mam wątpliwości. Ja tam jestem podekscytowany przyszłością.

#lfc
  • 6
@rimyi: Ibe pod wodzą Kloppa prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Coutinho, który stałej formy szuka chyba od momentu transferu z Interu. Smith, który dziś zastąpił Moreno zaprezentował się lepiej w obronie (umiał tam zrobić cokolwiek), umiał celnie dośrodkować piłkę i nie dawał się przepychać każdemu zawodnikowi an boisku.

Gdyby Ings nie zerwał więzadeł, dziś bylibyśmy w top4, a Gomez, to nasz najlepszy młody zawodnik w klubie.

Aim higher
@Kanken: podsumowac ajba mozna jednym zdaniem - pilka do linii i proba dryblingu. Nic sie nie zmienilo i dzisiaj bylo to widac az za dobrze. Moreno w tym sezonie wykreowal najwiecej szans a pod kloppem zdecydowanie poprawil sie w defensywie. O ingsie i gomezie nic nie napisalem, bo sa kontuzjowani.
@rimyi: Moreno wykreował te sytuacje 'wrzucając' piłkę na oślep w pole karne. W obronie jest co najwyżej słaby, a walecznością specjalnie nie nadrabia.

Ibe zagrał dziś swój najgorszy mecz pod wodzą Kloppa. Wcześniej w kilku meczach prezentował się naprawdę dobrze.

O kontuzjowanych napisałem, bo myślałem, że o tym pisałeś:

zostawiles ajba i kontuzje