Wpis z mikrobloga

Okej, jako że od ponad 21 godzin mamy 2016 rok, wypadałoby postanowić sobie parę rzeczy które chcę zrealizować do początku 2017... Tak więc moje postanowienia wyglądają następująco :

- Utrzymać taki kontakt z moją paczką znajomych, jaki mam do teraz (paczka 6 osób od 6lvl, aktualnie mamy 18lvl ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- Postarać znaleźć swoją drugą połówkę (nie 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°))
- Zrobić dobrą rzeźbę, masa już jest w sam raz (83kg/184cm)
- Przestać być bałaganiarzem
- Wyprostować zęby i założyć stały aparat
- Popracować nad swoją samodyscypliną i nie przekraczaniem terminów
- Dopracować swoją pewność siebie (mimo że teraz nie jest źle)
- Przekroczyć granicę 15k zarobku z programowania jako freelancer (obawiam się że tylko to dam radę zrealizować...)
- Być bardziej szczodrym i nie żałować pieniędzy na siebie
- Zdać prawo jazdy za pierwszym razem od razu po ukończeniu 18 lat ;)

Zobaczymy ile uda mi się ich zrealizować, jednak mam nadzieję, że za rok będę mógł napisać, że udało mi się to zrealizować. Szczęśliwego nowego roku, kochane Mireczki!

  • 22
  • Odpowiedz
@Pawloo:

- Przekroczyć granicę 15k zarobku z programowania jako freelancer (obawiam się że tylko to dam radę zrealizować...)

w wieku 18 lat 15k zarobku w ciągu roku, czy 15k zarobku w przeciągu miesiąca? Opowiedz coś więcej o technologii itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VoreCC: @Hulk: @newblob: Nie, współpraca z 5 małymi przedsiębiorstwami, głównie tworzę od zera (łącznie ze schematami, elektroniką) i programuję różne sterowniki automatyki, maszyn, kontrolery, rejestratory. Zastosowania IoT, ostatnio bardzo dużo WebDev.
  • Odpowiedz
@consummatumest: Na razie mogę powiedzieć, że okolice 9-10k wyciągam spokojnie, jednak w zasadzie przez brak samodyscypliny odkładam projekty na potem i jestem straaasznie leniwy. Mam też szkołę i to też ogranicza... w zasadzie to bardzo, bo 3/4 dnia jest zmarnowane na siedzenie i dojazd do szkoły (mieszkam na wsi..., wychodzę o 6 i wracam po 16). Wystarczy mieć samozaparcie i chęci ;)
  • Odpowiedz
@Pawloo: 18 letni programista, który bądź co bądź musi pogodzić programowanie również ze szkołą, który zarabia naprawdę spore kwoty jak na swój wiek, to moim zdaniem dobry materiał na AMA :)
  • Odpowiedz