Wpis z mikrobloga

Dobra Mirunki, wiem że dzisiaj nie jest najlepszy dzień na tęgie rozkminy, ale dzięki pewnemu osobnikowi dotarł do mnie filmik, który uważam, że jest bardzo ważny. Z mniej więcej podobnymi przemyśleniami bujałam się jakiś czas, ale tutaj koleś to bardzo uporządkował. Dużo ludzi z introwertyczną osobowością jest wśród nas i ważne jest żeby ekstrawertycy przestali nieświadomie nas krzywdzić i zrozumieli nasz sposób "czucia".

Naprawdę polecam obejrzeć, jak nie dziś to np. jutro. Być może w waszym otoczeniu jest bliska osoba, której nieświadomie robicie krzywdę!

#przemyslenia #psychologia #introwertycy #introwertyzm #ekstrawertycy

Zapraszam do dyskusji.
K.....P - Dobra Mirunki, wiem że dzisiaj nie jest najlepszy dzień na tęgie rozkminy, ...
  • 20
@Krolowa_MLWP: rozumkiem, ale wiedz że to nie jest argument za tym aby wielokrotnie wrzucać to samo. Za tydzień ktoś wrzuci to ponownie "bo wcześniej nie widział", 2 tyg później znowu ktoś się na to natknie... strach pomyśleć jak ten portal będzie wyglądał za rok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Również pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego.
@Krolowa_MLWP: jak pierwszy raz obejrzałem ten filmik to aż się wzruszyłem, tak bardzo było to prawdziwe że nie mogłem uwierzyć że znalazłem coś co mnie "rozumie" i tłumaczy w 100%. Sam też sporo się dowiedziałem z tego filmiku, ale... pozapominałem wszystko przez co znowu się stoczyłem w kwestii relacji z ludziami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powinienem sobie to puszczać chyba co tydzień, żeby się nie zapomnieć i