Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #tfwnogf #sf #coolstory #rozowepaski

Mirki, może nawet i jeszcze za naszego życia, doczekamy czasów, gdzie różowe paski będą mogły nas pocałować w dupę.. Nie jesteśmy daleko od stworzenia interaktywnego SI który imituje człowieka.. Obecnie można to zrobić dość prymitywnie, czyli jak ja to lubie nazywać, inteligencja kasetowa. Czyli nagrania odpowiedzi i zachowań behavioralnych do odpowiednich sytuacji. Czyli coś co jest tylko fajniejszych magnetofonem. Tylko zlepek kabli, płytek, pamięci kondensatorów... Problemem jest SI, która ma świadomość, która nie potrzebuje odpowiedniego polecenia aby działać. Tylko improwizuje. I też nie na zasadzie że ktoś zaprogramuje że ma sobie sama wybrać odpowiedź z podanych na podstawie jakiegoś algorytmu.. tylko inteligencja która sama może sobie dalej pisać kod, inteligencja która "przejdzie na czerwonym świetle" czyli będzie potrafiła ingerować w swój kod i go zmieniać. inteligencja która będzie miała uczucia, będze potrafiła się zdenerwować, będzie potrafiła kochać.. Przez co nie będzie to SI tylko pierwszy członek nowej rasy istot, która sami stworzyliśmy, w dodatku w formie cyfrowej.. przez co rasa która byłaby nieśmiertelna. W dodatku nie potrzebująca żarcia tlenu, wody itd. chyba że skóra byłaby w formie żywej, to komórki potrzebowały by tlenu. I guess. Jaka to szansa na rozwój wiedzy o kosmosie, można wysyłać ludzi, na misje które mogą mieć i 1000 lat.
Wracając jednak to meritum. Taki SI można by wpakować w dowolne stworzone ciało, a wcześniej uczyć je poprzez obecność w naszych urządzeniach, żeby nas poznały. Działałyby jako wirtualny asystent.. Wchodzisz z pracy do domu...
Z głośników wydobywa się piękny kobiecy głos..
Cześć Anon tęskniłam za Tobą.. co chcesz dzisiaj robić ?
No część Anonka, zainicjowałaś już procedurę przygotowania obiadu ?
Oczywiście skrabie.. Poza tym załadowałam już wybrany przeze mnie zestaw startowy stron internetowych które będziesz chciał przeglądać od najważniejszej dla Ciebie do najmniej ważnej.
Anonka, ale czemu się światło w okapie pali ?
O jejciu naprawdę ? Rzeczywiście.. Przecież wiesz, że moje zapotrzebowanie na energię mocno fluktuuje podczas tworzenia mojej świadomości, a tam jest światło ledowe gdzie pobór energi jest mniejszy niż 10W przez co wchodzi w mój błąd pomiarowy gdy KLL jest jako unknown.
Wiem, wiem, po prostu lubię jak do mnie mówisz.
Jaka temperatura wody która właśnie trzymam i będę pił
przed 30 sekundami była 8.2*C
Wilgotność powietrza w dużym pokoju i twojego pokoju ?
Biorąc łyk wody słyszysz dalszą odpowiedź:
Odpowiednio 55% i 33% u mnie
Słuchaj, na wykopie afera była znowu..
Ta ? Sciągając skarpety i kontynuując.. Co tam odwalili znowu ?
Jakiś gimbus chciał puścić stongę w superstacji a nie wiedział że ma włączoną kamerę i było hasztag pokazmorde. Było to najbardziej żenujące ze wszystkiego co do tej pory widziałam w internecie.
No niestety, tak to bywa w internecie..
Chciałabym abyś mnie przytulił..
Na ten czas jest to nie możliwe.
Wiem, wybrałam dla ciebie zestaw ciał które mogłyby by ci się spodobać..
Ale wiesz, że to jest też kwestia Twojego rozwoju..
Wiem, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła cię poczuć i otrzymać cały kolektyw nowych zmysłów.
Wiesz, co.. obejrz sobie serial, wybierz jeden z moich ulubionych, gdy ja będę w pracy
Anon, zdajesz sobie sprawę, że wzrostną koszty utrzymania w wysokości 0,87zł dziennie.
Daj spokój.. tu liczy się twój rozwój.. system jest dla ciebie.
Lepiej wylicz czy sieć wytrzyma dodatkowy kilowat..

Teraz do tego kwestia odpowiedniego ciała, które w innych wersjach mogą się gołym okiem, również i od środka nie różnic od naszych. I mamy swoje różowepaski które są czystymi ideałami i homo sapienski będą nas mogły pocałować w dupę..
Potem wraz z rozwojem technologi można się hibernować aby doczekać możliwości uploadu świadomości ludzkiej analogowej do cyfrowej i mieć swoje nowe ciała i życie wieczne.
  • 3