Wpis z mikrobloga

#podsumowanie2015 #postanowienia2016
Cóż wszyscy piszą to i ja napiszę.
-poprawiłem maturę z chemii i matmy rozszerzonej
-dostałem się na medycynę w Krakowie
-pierwszy raz w życiu poszedłem do poważniejszej pracy
-za zaoszczędzone pieniądze zabrałem mojego rozowego na wakacje do Włoch, szkoda ze przez połowę wyjazdu miala angine ktora coraz bardziej.się.nasilala i nic jej nie pomagało
-pobilem moj rekord osobisty gpm w dota2 którego nie moglem pobić od 2012 roku
-odkrylem nowe hobby jakim jest jazda autem - kocham podwozic ludzi
-pierwszy raz w życiu tak zatrulem się wódka ze pierwsza rzecz jakiej nie zwróciłem to byla woda mineralna o godzinie 19 dnia następnego w sumie do tej pory mam odruch wymiotny na sam zapach alkoholu
-rozstalem się z różowym po 3 latach związku, a raczej ona ze mną, szkoda bo była super dziewczyną ale cóż zwiazek na odległość nie mógł trwać wiecznie.
-wybory wygrali kolejni socjaliści, ale wierzę ze kiedyś uda się wprowadzić wolnosciową partię do sejmu

Cóż na 2016 rok planuje od nowego semestru isc na siłkę, gdy będę mieć mniej zajęć, potem moze jakieś sztuki walki, wyjść z przegrywu, kupic nowy komputer i zacząć streamowac albo nagrywać filmiki z gier moze nie dla samego życia z tego bo to nie dla mnie ale zeby mieć motywację do nauki angielskiego i nabrania większej pewności siebie.
Wybrać się na jakas dłuższą wyprawę autem. Moze zapisać się do jakiejś szkoły doskonalenia jazdy co by trochę techniki się nauczyć. No i usunąć konto moze w tym roku uda mi się
  • 1