Wpis z mikrobloga

156 :) wcześniej miałam suzuki xf650, zawieszenie obniżone na max a moto sprzedane bo jednak brakło poczuciapewności(?) jednak do ziemi nie dostawałam, przed zrobieniem prawka śmigałąm sendą 80ccm też nie dostawałam do ziemi ale jednak moto o połowę lżejsze. Teraz chętnie nabyłabym jakiegoś krosa/funbika większej pojemności ale wszystko to za wysokie i do tego za ciężkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Varien: Quady zdecydowane nie. Preferencje skłaniam ku V-storm, Varadero, i inne tego typu a tu już niestety masa, ale fajnie i w tresę pojechać i lekki teren móc zrobić, no ale z moim wzrostem i masą xf-a to każde wciskanie się między autami przyprawiało mnie o mini zawał czy mi czasem asfaltu nie zabraknie pod nóżką i nie położe się na jakimś aucie ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@RuchalabymWiedzmina:
Dirtbajki to w ogóle są raczej wysokie, ja kiedyś jak wsiadłem na głupią 50 ccm ale pełnowymiarową, to czułem się na początku jakoś nienaturalnie wysoko i niepewnie ;)
http://www.mobile.de/pl/Motocykl/Beta-R-150-Pit-Bike-Cross-anno-2011/vhc:motorbike,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,vcg:dirtbike/pg:vipmotorbike/220033066.html
A coś w ten deseń to nie za małe? ^^
Endrius - @RuchalabymWiedzmina: 
Dirtbajki to w ogóle są raczej wysokie, ja kiedyś j...

źródło: comment_NJT7QpB5ZEVEXi6xXnKO2RtMVJWtFxBd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Endrius: to nie jest ten funbike czy cus takiego? powiedzmy że derbi senda była na wzrost w miarę OK i tym się kierujmy niżej już raczej nie schodźmy coby mnie z dzieciakiem nie mylili :) ewentualnie poczekam do czterdziechy i zainwestuje w jakiegoś choppera ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@RuchalabymWiedzmina:
Nie wiem, funbike to chyba takie coś pomiędzy terenem a miastem, moto dla stalkiera ;)
Ta senda w najniższym położeniu ma niby siedzisko na poziomie 85 cm, ale najlepiej zmierzyć samodzielnie i popytać dealerów. Już oni się postarają, żeby Ci coś znaleźć ;)
  • Odpowiedz
Piszac funbike chodziło mi o te mini krosy pocketbike moze nie wiem ajk sie to zwie a funbike to cos co bardzo mi pasuje. Sende miałam ale jednak nie po to robiłam prawko by 50 jezdzic ewentualne80, są też wersje 125 ale 4t i zrobic na taka przesiadke z 650 to troche słabo. Sry za brak polskich znakow - tel
  • Odpowiedz
@Varien: Widzę, że albo grubo albo wcale :D Cr 500 to i odpalić podobno ciężko. Ja póki co lekkie enduro moim zippem. Kiedyś sobie sprawie jakiegoś ktma, ale nie wiem jeszcze czy supermoto czy enduro :)
  • Odpowiedz
@pill0t: Ja to trochę nie rozumiem sm. To takie dziwne no :D Na jakieś dłuższe trasy to średnio wygodne, raczej cały czas wysokie obroty a w teren z oponami sm to też słabo. No chyba, że ktoś robi krótkie trasy dom- praca :D. Mi się kiedyś marzy yamaha midnight star 1900, albo coś ten deseń, a do pracy, szkoły Triumph jakiś :D
  • Odpowiedz
@Varien: O trasach nie ma mowy :D supermoto to raczej jazda po mieście albo na torze. Tor gokartowy mam w mojej miejscowości, więc byłoby miejsce na zabawę :) ale np taki xtx 600 albo fmx dają radę w jakieś trasy
  • Odpowiedz