Wpis z mikrobloga

@PruskiDryl: no ta osoba co popełniła ten wpis na forum, jeśli to pomówienie to podpada pod paragraf, bo co innego napisać, że ktoś jest #!$%@? i stuleja a co innego takie ....
  • Odpowiedz
@jukees: aha ok. Nie wiem. Bo to brakuje #!$%@? w internecie? Ktorzy mysla ze to jest bezkarne. Z drugiej strony jednak obrazanie, pomowienia i grozenie innym chyba niestety rzadko zostaje ukarane. Zazwyczaj sprawy sa umarzane ze wzgledu na niska szkodliwosc. Przepisy swoje a decyzje sądow swoje.
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: Tak jest inwigilowana, rozmowy podsłuchiwane, nagrywane, ludzie obserwowani przez miliony kamer, że dziewczyna znika bez śladu w jednym z większych miast w kraju :/ Coraz bardziej mam wrażenie, że to co nam się wmawia, że służy naszemu bezpieczeństwu jest używane tylko i wyłącznie przeciwko nam.
  • Odpowiedz
@MarchewkaBezGroszku: Umówmy się, to jest anonimowy komć z internetu. Gdyby brat miał sprawę na policji o molestowanie siostry, media by to raczej wywęszyły dość szybko. Inna sprawa, że ja brata z kręgu podejrzanych o związek ze zniknięciem Ewy nie wykluczam. Tylko to nadal nie wyjaśnia idiotycznego zachowania niebieskiego (co najwyżej wyjaśnia tylko "cudowne otrzeźwienie").
  • Odpowiedz