Wpis z mikrobloga

Naprawdę współczuję osobom, które wierzą, że elektryk który ma problem z napisaniem poprawnie zdania po polsku, obalił w Polsce komunizm. Przecież to wszystko jest wielką manipulacją służb szkolonych w Moskwie, aby pokojowo i bez międzynarodowego skandalu wprowadzić w Polsce demokrację i być nadal przy korycie, a nie w więziennej celi. Znaleźli sobie Leszka który stal sie medialny w środowiskach solidarnościowych, popili z nim wódkę, poopowiadali bajki i mamy wielkiego bohatera.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: nie p-----l Bolek. Książka Wałęsa człowiek z teczki powstała w 2013 roku. 3 lata po tych bzdurach o rzekomym tworzeniu na ciebie kwitów. Nie kłam! Czemu Cenckiewicza nie podałeś do sądu? Bo nie masz z czym dyskutować ty łgarzu.

Jesteś oszustem, donosicielem i zdrajcą. A teraz bezczelnie podpierasz się jakimiś gównianymi publikacjami. Przestałeś podawać ludzi do sądu, bo prawda ujrzała światło dzienne. Póki czerwoni koledzy bronili cwaniakowałeś i z
  • Odpowiedz
@lechwalesa: poczekamy az zostana odtajnione zbiory niejawne IPN i wtedy pogadamy.

Panie Walesa... cos sie pan ostatnio mocno broni. Skoro pan niewinny to skad takie wicie sie jak piskorz i wyprzedzanie ataku?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą", dlatego jak większość czekam na odtajnienie zbiorów IPN. A teczka na pewno jest, tylko być może ze względu na zawartość jeszcze jej nie ujawnili.
  • Odpowiedz
@RPG-7: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
@lechwalesa: BOLEK NIE P-----L.. TYMI RĘCOMA POLSKĘ RUJNOWAŁEŚ - DZIADEK MÓWIŁ MI JAK BYŁO.. A MÓJ DZIADEK TO NIE BYLE ELEKTRYK I OBWOŹNA MAŁPA Z CYRKU, TYLKO WYKSZTAŁCONY I OBYTY W ŚWIECIE CZŁOWIEK.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Leszku, Pani Anna Walentynowicz, wielce zasłużona działaczka Solidarności o której tak mało się dzisiaj mówi, również twierdziła o Pańskiej podwójnej tożsamości. Co będzie gdy Rosjanie z jakiegoś powodu odtajnią swe archiwa i wyjdzie wszystko na jaw?
  • Odpowiedz