Wpis z mikrobloga

Wczoraj dostalem swojego letv x600 z jd. Przyszedł z fajną ładowarką 2x usb i oryginalnym przeźroczystym etui. Wbrew temu co niektórzy pisali jest jezyk polski (odrobine pomieszany z ang).
Mam jedno pytanie. Da się jakos usunac gównobelkę wyszukiwania google z góry ekranu? (bez zmiany roma oczywiscie)
#letv #jd #telefony
  • 18
@Quest: co tam za android jest, jakaś czysta wersja? jak będziesz na ekranie głównym naciskasz przycisk ustawień(fizyczny /psychiczny) i tam szukaj ustawień doca, google search czy coś takiego
@Quest: ewoo porootował już te telefony, właśnie po to, żeby był jęz. polski między innymi (jest w opisie na jd i jakiemuś mirkowi też pisał), także to i tak nie jest oryginalny rom od LeTV, ja będę zmieniał, jak w końcu dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smyl: Są dostepne "bezbugowe" romy, po zainstalowanie ktorych nie ucierpi zadna funkcjonalnosc?

Co do tego search bara to to jakas żółta apka bo nie ma absolutnie zadnych ustawien i logo google jest niskiej rozdzielczosci
@Quest: skoro ten, który masz, nie jest oryginalny, to nie ma żadnego powodu, żeby obawiać się innego nieoryginalnego, dlaczego miałby mieć więcej bugów od tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Quest: pokaż historię trackingu, jak wyglądało? U mnie jest 30-12-2015 08:37 The item is on transport to the country of destination i nie wiem czy nie przyjdzie jak będę wyjechany na 2 tygodnie :D
@Quest: Proszę ślicznie ( ͡ ͜ʖ ͡) napisz jaka jest wersja ROMu, bo ja wgrałem gówno od włocha, a ona jest gorsze niż ten ROM od EVOO. Chciałbym wgrać od nowa ten STOCK