Wpis z mikrobloga

@signap: srakie, nie odpalam plikow zbindowanych typu zdjęcie.exe. Wchodze tylko na fejsa,wykop i maila. Raz na jakis czas zagladam na czana czy torrenty.org. Jak chcecie sie #!$%@? zamiast odpowiedziec na pytanie to tylko swiadczy o was. Juz sobie poradzilem, sciagam spybota
@Jewpacabraa: Bardzo dziwne, ja bym przejechał kompa avirą lub avastem, ale nie dwoma antywirusami naraz tylko każdy osobno żeby działał, potem MBAMem bym przejechał kompa i może jeszcze combofix + hijackthis na sam koniec, jak to nie pomoże to walnąłbym formata ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale w przypadku natrętnych keyloggerów podobno formatowanie nawet może nie pomóc ale zerowanie, ale aż takim keyloggerem Cię raczej nie potraktowali. Nie
@glutenfree: @NupBuster: na razie zrobilem skanowanie i immunizacje spybotem ale nie wiem czy to cos da. wykrylo kilkanascie ciasteczek o malym zagrozeniu i kilkanascie kluczy. Odinstaluje AVG i zainstaluje to co pisal @vexeen: Kaspersky Total Security. Wydaje mi sie jednak, ze to gowno wsiadlo mi na kompa, z jakiegos fejkowego maila od "blizzarda", w ktory z rozpędu wszedłem.
@Jewpacabraa: Nieistotne. Polecam KTS. Rodzice mieli wykupiony full pakiet AVG. Przyjechałem do nich na święta i widzę, że dioda sygnalizująca na obudowie świeci się nieprzerwanie. Komp niby działał, w procesach nic nie widziałem niezwykłego, użycie dysku, procka i ramu niby OK, ale gdy chciałem odpalić głupią optymalizację dysku to proces się nie uruchamiał. Przy restarcie kompa nie włączał się automatycznie AVG, a samo wyłączanie trwało ~15-25 minut. Do tego wchodzę w