Wpis z mikrobloga

Powiem tak, nie głosowałem na #pis jestem zagorzałym wyborcą #korwin , ale jak widzę jaki hejt leci na władze ze strony mediów, wp i innych onetów to zaczynam ufać, że pisiory może zrobią cos dobrego. Cała ta ściema ze strony #po i #swetru o trybunale, non stop sie czepiają o cokolwiek. Kurde dam kredyt zaufania, chociaż wkurza ich #socjalizm no i #duda napawa mnie dumą, a to sie jeszcze nie zdażyło z prezydentami #oswidczenie #4konserwy
  • 20
@brmstufldigart: ale komuś chciałbym choć trochę życzyć powodzenia. #po #swetru i #psl to lipa jak skarpetki uciskowe, #kukiz jak Palikot to zwykły idealista, który nie ma ludzi, a #kowin nie wszedł. #kibicuje więc z dużą dawką ostrożności PiSowi. Poza tym zastanawiam sie co najlepsze jest dla Polski, tak idealistycznie i niech ten PiS sobie chwile porządzi. Wole katotaliban niż lewactwo i tęcze
@samixpl: PiS #!$%@? budżet na socjal i tyle 'dobrego' z tego wyjdzie

póki co nie widzę żadnych pozytywów ich rządów, podczas szczytu klimatycznego się skompromitowali na całej linii, przegrali wszystko co mogli przegrać...i oświadczyli, że to ich sukces

ręce opadają, ale biedota będzie zadowolona bo 500zł na guwniaka dostanie miesięcznie

a kto za to zapłaci? my za to zapłacimy, w kredytach, w supermarketach etc.
@samixpl: mi jako głosującemu na korwina jest po prostu głupio jak słyszę, że jednorazowe wpływy do budżetu za częstotliwości (jakieś 9 mld) pójdzie na 500+

Pojedziemy dalej.. reforma oświatowa - #!$%@? setek milionów bo tak.. zamiast dodać w ustawie zapis, że rodzice mogą odroczyć 6-latka po konsultacji z psychologiem

A pomysły na nowe podatki.. krul przecież wielokrotnie mówił kto je zapłaci.

Ja zamiast życzyć jakimkolwiek politykom powodzenia mam nadzieję, że nie
matko bosko, skąd tu tyle pisowskich trolli podszywajacych się pod korwinistow.

PiS i PO są zupełnie identyczne, nie ma między nimi żadnej różnicy, działania obu są tragiczne w skutkach dla gospodarki, więc nawet nie próbuje chwalić którejkolwiek ze stron.

obu należy się sroga krytyka jak psu micha.
@Krupier: bo rodzice mają tendencję do robienia ze swoich jedynaków #!$%@? życiowych. Szczególnie mamusie.
Szkoły są przygotowane na 6-latki a jak nie są, to wina dyrektorów i nauczycieli że przez 6 lat nie byli w stanie tego zrobić.

To może rodzice mają prawo decydować o odroczeniu 7,8 i 9 latków?
Przecież teraz będzie obowiązek 6-latków i tak, tylko do zerówki
@Krupier: posłałeś ostatnio dziecko do szkoły czy tylko tak propisowsko #!$%@??
Mam wrażenie, że wiedzę o szkołach czerpiesz z niezależnych mediów.
A jeśli dzieci są niegotowe na zerówkę? Bo nie różni się ona niczym od pierwszych klas dla 6-latków
@brmstufldigart: sam nie poslalem, mam w rodzinie i znajomych pełno dzieci, chyba nikt nie jest za posłaniem ich do szkoły.

Gimnazja kiedyś też mówili, że są dobrym pomysłem, a czas pokazał jak jest faktycznie. :)
nikt nie jest za posłaniem ich do szkoły

@Krupier: czyli wszyscy odroczyli/odroczą i koniec tematu. Odroczenie to 5 minut roboty tylko leniwy rodzic musi ruszyć dupę i się za tematem zakręcić.

Jako 7-latek #!$%@?łem z plecakiem autobusem do szkoły i od noszenia ciężkiego tornistra mam skrzywiony kręgosłup. A mówili, że szkoła to dobry pomysł
@u-cichego: niby tak, ale stary zobacz jaki mamy wybór aktualnie. Socjalistyczna gospodarka prezentowana przez każdą z partii i różnią się jedynie światopoglądem i ideą. Ja jestem mocno po prawej stronie w tym aspekcie, a nie chce przez kolejne 4 lata siedzieć obrażony na tyłku i tylko narzekać. Jak nie mogę mieć wszystkiego to chcę się chociaż trochę pocieszyć czymś, więc się cieszę konserwatywnym światopoglądem partii rządzącej.