Wpis z mikrobloga

@fredzio12: jak chcesz dobry laptop to lenovo seria t450, gwarancja 2+ lata onsite czyli w 1h robią ci naprawę w domu. szukaj tylko egzemplarza który ma długa gwarancje(po leasing owe laptopy)
jak chcesz dobry laptop to lenovo seria t450, gwarancja 2+ lata onsite czyli w 1h robią ci naprawę w domu.


@Czarcz: ale to raczej nie nowy t450 do 3k, a z tym sprowadzanymi używkami nierzadko lenovo Polska odmawia naprawy.
@fredzio12: Też jakaś opcja, ale ciekawe jak z jakością plastików / zawiasów bo to także bardzo ważna sprawa, niestety ja ze składakami nie miałem żadnego doświadczenia więc nie za bardzo mogę się wypowiedzieć :/ od siebie moge polecić używkę Elitebook G1 (820 - 12.5 cali, 840 -14 cali, 850 - 15.6 cali) sam dorwałem ostatnio jednego i moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Jednakże trzeba liczyć się że wiele z nich
@Pustulka: pierwszy raz słyszę aby lenovo na gwarancji global plus cos tam która działa przez 3 lata odmówili naprawy. Posiadam stary model t440s i naprawa touchpada skończyła się pozytywnie(w niecała godzine u mnie w domu) a mam laptopa z dystrybucji duńskiej(kupiony z drugiej ręki) Dlatego polecam lenovo z serii biznesowej(T) z gwarancją globalną która działa przez 3 lata, minusy tych laptopów to że mają średniej wydajności bebechy.
@Czarcz: Czasem mieć gorsze bebechy i lepszej jakości obudowę. Mam też Lenovo Y580 którego 2,5 roku temu kupiłem za 3,2k bebechy dobre tylko co mi z tego jak obudowa i klawiatura mi się posypała. Teraz tylko naprawie ubytki w obudowie i idzie na sprzedaż ponieważ nie chce mieć z nim więcej nic wspólnego. A szkoda bo matryca w tym modelu jest rewelacyjna (FHD 15,6 cali)
@Czarcz:
A żebyś się nie zdziwił, jak będą kazali naprawiać w kraju zakupu laptopa bądź zażądają dowodu zakupu, lenovo nie pochwala odsprzedaży laptopów i niestety sobie tego nie wymyśliłem. Poza tym tutaj jest też trochę inaczej, bo laptop pochodzi z UE, z amerykańską dystrybucją czyli większością na alledrogo już tak kolorowo nie jest.
@Pustulka: rozumiem, ale łatwo można przed tym się zabezpieczyć. Trzeba poprosić sprzedawcę o numer serii(serial number) a po tym można sprawdzić gwarancję oraz kraj pochodzenia.
@drift: bo seria Y to nie biznesowa, lenovo robi kiepskie(marketówki z gwarancją door to door)laptopy oraz dobre(biznesowe)