Wpis z mikrobloga

@andrew_cuppy:

1. Państwowe spółki wydające kasę na reklamy w gazetach o znikomym zasięgu za grube miliony bez żadnego nadzoru (gadzinówki to nie spółka akcyjna, nie da się sprawdzić faktur).

2. Wieloletni kwik PiS jak to niby Agora (publikująca wyniki na giełdzie) jest pompowana w ten sposób.

3. W pierwszym tygodniu więcej reklam wielkoformatowych w gadzinówkach niż w Agorze przez miesiąc.
@sviss: Widzisz taka jest już specyfika tego wszystkiego. Wchodzi nowa władza to zawsze zmienia się kierunek, w którym podążają. Jeśli ktoś spodziewał się czegoś innego to mu współczuję. Ja nie zważałem na to gdy był poprzedni rząd i nie patrzę teraz bo szkoda czasu i zdrowia.
@andrew_cuppy: wszystko się zgadza. Tarnów się podpisuje jako Grupa Azoty. Jak przejrzysz wyniki finansowe to zawsze są na minusie, czyli inni do nich dopłacają czyli nie korzystają z swoich pieniędzy. Rząd PO postąpił fatalnie z konsolidacją. Powinien Puławy ustanowić na górze jako SP miał 51% udziałów, a nie Tarnów (do tego sprzedał 15% i zostało w akcjonariacie 33%)
@andrew_cuppy: i jeszcze jedna sprawa. Jak Synthos chciał kupić Puławy za 1.6mld i jak by go sprzedali to jaja na sali, bo w tym wczasie w kasie było 1.5mld czyli praktycznie za darmo i do tego jeszcze za pieniądze z Polskiego banku. Tak się w Polsce robi interesy
@junoreactor: "Zawsze są na minusie"… widzę, że nie ogarniasz najprostszych prawideł. Na Tarnowie spoczywa obowiązek wielu zadań, których nie mają inne spółki. Wszystko to wymaga większych nakładów finansowych i sprawia, że nie mogą być skupieni tylko na produkcji i sprzedaży. Tyle że to nie ma wielkiego znaczenia, bo GA jako całość wykazuje naprawdę duże zyski i to jest raczej powód do satysfakcji że mamy polską spółkę która sobie tak radzi. No,
@andrew_cuppy: nie doszło do transakcji bo był wielki przeciw społeczny. tak samo jak sprzedaż Tarnowa się acronowi. jeżeli chodzi o Tarnów to tam zwykle były straty. słuchaj, przyjeżdżają do Puław pracownicy stamtąd i mówią że i nas jak w luksusie. Po prostu chodzi o to kto jak inwestowal. Puławy dużo inwestowaly w przyszłość, Tarnów nie bardzo. przyszłość całej ga zależy od inwestycji, jeżeli bd to dobre kroki to cala ga bd
@junoreactor: Sprzeciw społeczny, wygrałeś, dawno nikt mnie tak nie rozbawił. Społecznie to możesz się sprzeciwiać w sprawie nowej biedronki pod domem. A wracając do tematu, chyba za bardzo patrzysz na swoje podwórko. Co rusz jest informacja o nowych inwestycjach czy to w Puławach, tak samo w Policach, czy Kędzierzynie. Tarnów też http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3920731,tarnow-grupa-azoty-rusza-z-obiecanymi-inwestycjami-zdjecia,id,t.html ,więc nie wiem po co na siłę próbujesz udowodnić swój punkt widzenia ale z każdym następnym „argumentem” lecimy na