Wpis z mikrobloga

pytanie do #rozowepaski (i chętnie poznam też punkt widzenia #niebieskiepaski);

mogłybyście być z kimś, kto kiedykolwiek skorzystał z usługi dziwki? albo rozważał taką opcję? albo nie widzi w tym nic złego?
może jestem staromodna, ale nie mieści mi się w głowie (aż) takie totalne oderwanie seksu od miłości i s--s za pieniądze. co o tym myślicie? #niepopularnaopinia albo #popularnaopinia, nie wiem -___-

#kiciochpyta
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pitus_bajtus: mam ogromną nadzieję, że nigdy nie będę takim człowiekiem. a jeśli bym się takim stała, to oby znalazł się ktoś, kto mnie pacnie w tył głowy i mi przypomni dawne ideały ;)
  • Odpowiedz
Wolę już kogoś z zerowym doświadczeniem niż kogoś kto uważa za dobry pomysł nakręcanie tego obrzydliwego biznesu. Te panie zapewne nimi gardzą, ale jest popyt więc chcą zarobić. Zniknie popyt, zniknie problem.
  • Odpowiedz
@p4nd4: Gdybym sie dowiedziala, ze moj facet byl na dziwkach to bym go szczerze wysmiala, ze byl taka parowa i nie potrafil sobie sam ogarnac dziewczyny, tylko musial jej zaplacic zeby wlozyc :D (oczywiscie nie bedac w tym czasie ze mna, w tym wypadku bym go zabila (ʘʘ))
  • Odpowiedz
@liberssky: właśnie chodzi o to, że jest dla mnie różnica między seksem bez miłości a seksem jako towarem, który się kupuje jak ciastko w sklepie.
  • Odpowiedz
@p4nd4: Problem w tym, że nie każdy urodził się na tyle atrakcyjny, zdrowy, inteligentny i ogarnięty, oraz nie ma możliwości by tyle zarabiać, by "dostać" miłość, a co za tym s--s. Bo niestety w wielkiej ilości związków wygląda to jak płatność za zasoby faceta, jego kasę, nierzadko wycieczki, prezenty i zakłamane komplementy. Bez związku z kolei głównie chodzi o wygląd i nie owijajmy w bawełne - o bajer. Czy to
  • Odpowiedz