Wpis z mikrobloga

pytanie do #rozowepaski (i chętnie poznam też punkt widzenia #niebieskiepaski);

mogłybyście być z kimś, kto kiedykolwiek skorzystał z usługi dziwki? albo rozważał taką opcję? albo nie widzi w tym nic złego?
może jestem staromodna, ale nie mieści mi się w głowie (aż) takie totalne oderwanie seksu od miłości i s--s za pieniądze. co o tym myślicie? #niepopularnaopinia albo #popularnaopinia, nie wiem -___-

#kiciochpyta
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p4nd4: faceowi o wiele latwiej i szybciej przychodzi faza podniecenia sie. wystarczy jeden impuls. a nam zabiera to wiecej czasu. dlatego obrzydza mnie, jak ktos jesy nachalany albo wlasnie korzysta z uslug dziwek.
skad mam wiedziec, czy kiedys nie wrzuci mi dolara za biustonosz? fe
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: NIE WIEM :D
@leesha: też mi się tak wydaje, chociaż dyskutowałam raz o tym ze znajomym niebieskim i stwierdził, że może właśnie facet na przykład jest tak super zajęty spełnianiem się, karierą, zarabianiem pieniędzy, że nie ma czasu się zajmować podrywaniem lasek - a ciśnienie u biznesmana jest jak u każdego innego faceta - więc żeby nie tracić czasu zamawia dziwkę i zaspokaja potrzeby. i wcale nie
  • Odpowiedz
@p4nd4: może jest? jest.
@leesha : a skąd wiesz, ze nie? skoro chłopak w desperacji, może naopowiadać jej różnych rzeczy tylko po to, że otrzymać s--s, a tak idzie, płaci, odbywa stosunek i nie musi przez to nawiązywać więzi emocjonalnej z nią, tak jak ma to z koleżanką, która nie daj bosze sie zakocha jeszcze, co jest prawdopodobne.
  • Odpowiedz
nie, bo mnie to brzydzi i świadczy o tym, że facet jest nieudolny.


@leesha: Dorabiasz ideologie niepoparte niczym prócz twymi wymysłami. Przede wszystkim p---------a to tańsza i szybsza inwestycja, nie budujesz nieprzyszłościowej relacji, oraz unikasz skrzywdzenia gdyby jedna z stron się zaangażowała. O zepsuciu opinii przez ewentualną zemstę (kobiety to uwielbiają) nie wspomne. S--s i tak nigdy nie jest za darmo. To jest sytuacja win-win.

Śmieszy mnie też ocenianie przez
  • Odpowiedz
@leesha: w sumie to laska co kupuje chleb w piekarni to przegryw bo sama nie umie go upiec. Wot taka sama zależność, a jak kto bolcuje za hajs nie będąc w zwiazku to jego sprawa
  • Odpowiedz
@hematemesis: > zagwarantowane bezpieczeństwo - w końcu to jej zawód.
Stary, zdradze Ci sekret - jedyne o ci p---------a może zagwarantować to to że skasuje Cie na kasę ;) Bezpieczeństwo.. hehe :D
  • Odpowiedz
@leesha: ale jest taka ewentualność, a u prostytutki nie ma :) i to jest ucziwe podejście. on chce usługi-seksu i taką mu daje p---------a, a z koleżanką łączy go relacja. to te układy i układziki są bezsensowne, bo w 99% wychodzi z tego zawsze jakieś skrzywdzenie.
  • Odpowiedz
@Lemonov: @hematemesis: właśnie kompletnie do mnie nie przemawiają te porównania do jedzenia, bo oczywiście wierzę (i wiem), że istnieje s--s bez miłości (i pewnie taki jest częstszy niż ten z miłości), ale ja takiego nie mogłabym uprawiać. z jedzeniem nie muszę się wiązać emocjonalnie, a z człowiekiem tak. zresztą ja nie chcę nikogo przekonać, żeby nie uprawiał seksu z dziwką - tylko pytam czy to normalne i jeśli
  • Odpowiedz
@pitus_bajtus: nie mogłabym ;) chociaż tutaj dochodzi jeszcze fakt, że intercyza to też zabezpieczenie przed ewentualną utratą całego majątku, jak na przykład jedna ze stron popadnie w długi (a nie tylko "podpiszmy intercyzę na wypadek rozwodu")
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: @Lemonov: to było pytanie dotyczące preferencji, ja mam takie. Dla mnie facet korzystający z usług prostytutek jest nie do przyjęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem wasze argumenty i dostrzegam ich słuszność, po prostu nie chciałabym żeby mój facet miał kiedykolwiek kontakt z prostytutką. Serio, jest tyle dziewczyn które się bzykają i nie trzeba nawet z nimi chodzić. :)
@malinowa_malinka: a
  • Odpowiedz
@pitus_bajtus: właśnie wręcz przeciwnie — nie myślę o pieniądzach myśląc o małżeństwie. więc nie myślę też o intercyzie; zamiast tego myślę o miłości ; )
  • Odpowiedz