Wpis z mikrobloga

Mirasy stało się. Umowa przedwstępna podpisana, zaliczka przelana, jutro wniosek kredytowy a w lutym klucze do własnego (ehkem znaczy banku) mieszkania ^^

W cholerę się ciesze, bo i ogródek (szłowe 90 m) i balkon i w ogóle zapowiada się spoko lokalizacja pod miastem, cisza spokój a do centrum rozsądnie blisko.

Teraz pytanie do mirasów z #wroclaw i okolice #olawa macie do polecenia kogoś z wykończeniówki / kuchni / łazienek etc. Potrzeba wszystkiego ;)

#chwalesiealetylkotroche
  • 28
@murgal: argument niczym nie kupię auta na benzynę dziś bo za x lat mają być na wodór. Jak zamierzasz wyjechać to mieszkanie wynajmujesz komuś np. powierzając je agencji i kredyt sam się spłaca. Ja mam 5 pokoi w swoim, do tego kuchnia i łazienka, obok pętli tramwajowej etc - jeszcze na tym zarobię.
@murgal: @kurdwa: @sir_pszemek: @sailor_73: Można i całe życie wynajmować ale kupno to inwestycja dla przyszłych pokoleń, rodziny, mam nadzieje że dobra :)
W moim otoczeniu argumentem o pakowaniu walizek i wyjechaniu z kraju rzucają osoby, które i tak tego nie zrobią ale przecież trzeba powiedzieć, że traci się wolność i całe możliwości rozwoju w innych krajach :>