Wpis z mikrobloga

Badź nieogarniętą, niezbyt inteligentną małolatą.
brakkasy.png
czobytu
Interesuj się modą i śpiewaj do suszarki w łazience.
Bądź 4/10, w makijażu 6/10, załóż gorset xD
Zagadaj do youtuberów stulejów bez dziewczyn, którzy są w top youtube. Kokietuj i rób z siebie gwiazzdę ale nie możesz się zdecydować, co robić, gry, makijaż, stylizacje, vlog o debiliźmie nastolatki,
Over milion subów bo stuleje z Minecrafta Cię propsują.
Widzowie żrą się pod każdym konstruktywnym komentarzem i robio z niego hejt. XD

PROFIT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #rakroku #rakcontent #heheszki #tosiemusiskonczycwreszcie #logikarozowychpaskow #stulejacontent
N.....k - Badź nieogarniętą, niezbyt inteligentną małolatą. 
brakkasy.png
czobytu
...
  • 28
@NieTakiCebulak: ODKRYŁA NIEZAWODNY SPOSÓB NA ZARABIANIE NA JUTUBIE NA GIMBACH, STULEJARZE JEJ NIENAWIDZĄ, ZOBACZ JAK >>>

kolejny co ma bol dupy o polskich jutuberów - może i bardzo często content jest żenujący, ale to samo ma miejsce w każdym innym kraju. Znalazła swoja niszę (o to akurat dla kobiet łatwiej, wystarczy nie byc bardzo brzydką - jak zacznie grać w gry, to rzesza oglądających gwarantowana) i trzepie hajs z wyswietleń -
@yacolek: ale ja do tego nic kompletnie nie mam. Ja tylko się pytam, jak można mieć taką mordę, zasłaniać ją makijażem i śmiać się ze stulejek na sympatia.pl, że mają słabe podrywy. No po to jest chyba taki portal. Masz słabe social skille, szukasz osoby, która doceni Cię nie za gówno-gadkę, a za to jaki jesteś. Poza tym, #oszukujo. Nie ona gra w CS, tylko jakiś przydupas stulej a Ona
@NieTakiCebulak: A skad wiesz ze czituje? Coz, dzeciaki maja swoich bozkow ktorym lakuja filmiki, kupuja syfne koszulki. To dzieci i to wszystko tlumaczy. Coz, wybrali target grup ktore maja czas klikac i ogladac filmiki.

Ator w swoim filmiku o wypadku mowil ze filmiki ktore nagral a zalegaly sie koncza o ile sie nie skonczyly i nowsze produkcje beda potrzebowaly czasu tym czasem... 46 filmikow od wypadku...