Wpis z mikrobloga

Jak to jest różowe paski że w normalny dzień, z lekkim makijażem lub najlepiej bez, wyglądacie o niebo lepiej niż wtedy gdy umalujecie się u jakiejś mega, #!$%@?, makijażystki idąc na imprezę.
Moja jak się odmalowała na nasz ślub to pomyliłem ją z kościelnym. Ja #!$%@?...
Po co to robicie?


#logikarozowychpaskow #makijazcwel #pytanie
AlvaroAlvarez - Jak to jest różowe paski że w normalny dzień, z lekkim makijażem lub ...

źródło: comment_jxvJrwK2nSHfI7XFoNxbOv3aYWFybMEF.jpg

Pobierz
  • 11
@AlvaroAlvarez: Ta, zacznijmy od tego że niebiescy nie rozróżniają kiedy kobieta użyje mocnego makijażu. No chyba że morda się błyszczy w świetle jak psu jajca.
Na dowód przypominam że jak ta laska podała skład makijażu to stuleje wrzeszczały w niebogłosy jaki to mocny makijaż ma na twarzy i że nienawidzą takich. O dziwo przed znalezeniem składu to nic takiego miejsca nie miało...
Skyworld - @AlvaroAlvarez: Ta, zacznijmy od tego że niebiescy nie rozróżniają kiedy k...
@deroo: O tym też mówię. Daj większości wybrzydzających na mirko samą ilość produktów a będą wrzeszczeć że to mocny makijaż który trzeba zdzierać szpachlą
@Skyworld: ale OP nie ma chyba na myśli tego, tylko zbyt ostry i widoczny makijaż:)

mój kumpel dziewczynę oduczył przesadzania z makijażem. bardzo mocno się malowała, czasami przypominała klauna xD a jak ją ogarnął to się z niej prawilny różowy zrobił. generalnie ten typ urody, że im delikatniejszy makijaż, tym lepiej wygląda.
@deroo: Wiem że nie miał do końca tego na myśli. Dlatego poniekąd była też ta przytyka o braku rozróżniania.
Ja swoją drogą nie znam też wielu różowych które na uroczystość nadużywałyby makijażu bardziej. Zrobić staranniejszy tak ale nie będą go nadużywać. Z kolei mają problem nieraz z fryzurą. Na uroczystość odstroją włosy że nic tylko ręce łamać w porównaniu z ich normalną.