Wpis z mikrobloga

@kurp: Chyba jeszcze nie, skoro dalej wersja 0.9. Te ikony to mały kłopot, konfiguratory wydają się mocno nie dokończone, żeby nie powiedzieć że nawet nie przemyślane. Podobało mi się jak to, bo fajnie działa ale niestety w obecnym stanie nie da się jeszcze go używać, chociaż jak lubisz grzebać to jak najbardziej się nadaje. Mimo że Windowsa 10 wygląda i działa podobnie, to już tęsknie za stabilnością nawet tego nie
@kurp: w mojej opinii Linux jest zajebisty tylko w konsoli. Do dekstopa jeszcze troszkę mu brakuje. Za dużo pary idzie w gwizdek gdy opracowuje się tak wiele menadżerów okien. Gdyby te energię skierować do pracy nad dowolnym wm to by już dawno był ukończony. Takie coś chcieli zrobić w cannonical pracując nad ubintu ale pózniej ktoś wpadł na genialna myśl i zaczęli portowych do kde, lxde i czego tam świat nie
@freerunner9, jestem zadowolonym użytkownikiem relatywnie młodego Mate i nie masz chyba racji. Linux dostarcza kilku bardzo dopracowanych, fajnie się różniących desktopów o ogromnej konfigurowalności. Dla mnie to sto lat świetlnych przed gniotami MS.