Wpis z mikrobloga

Potrzebuje laptopa na uczelnie i do pracy. Myślałem, że Macbook spełni moje oczekiwania, ale jednak będę miał problem ze znalezieniem jakiś odpowników co poniektórych programów, a ciągła praca na wirtualnej maszynie to też nie rozwiązanie. Chciałbym jak najlepszy wydajnościowo, więc procesor conajmniej i5, RAM docelowo 16 gibajtów, wymaganych do pracy, ale to już sam sobie dołożę, karta graficzna zintegrowana, zero gier itp, wielkość ekranu 13-14 cali. Co do pracy na baterii, to chciałbym żeby to było przynajmniej te 4-5 godzin na wlan, żebym mógł rano wziąć ze sobą laptopa i nie martwić się noszeniem ze sobą ładowarki. Dysk docelowo ssd, bez znaczenia czy kupie już z ssd czy sam będę musiał zmieniać.
Jako, że na początku miał to być Macbook to dobrze by było żeby ten też jakoś się prezentował ;)
Budżet to okolice 3500 zł, za używany sprzęt. Nowy raczej mnie nie interesuje.

Myślałem nad HP Probook 640, ale może jest coś lepszego wartego polecenia? Dodatkowo w 640 podoba mi się możliwość podłączenia go do stacji dokującej przez złącze PCI-E od dołu laptopa, bardzo miłe udogodnienie, tym bardziej, że w domu korzystam z dodatkowego monitora.

#szukamlaptopa #laptopy #cokupic #pustulkowelaptopy
  • 5
@reboot: visual studio do c#, xlinkx niby jest ale dziala slabo, niektore rzeczy latwiej zrobic na windowsie, a do niektorych nie brakuje całego softu ale samych sterowników