Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki czy jest tutaj ktoś kto studiuje inżynierię i gospodarkę wodną, albo inżynierię środowiska na Uniwersytecie Rolniczym w #krakow? Interesuje mnie też inżynieria środowiska na #agh. Co powiecie o tych kierunkach? Wysoki poziom nauczania? Za rok kończę inżynieria na UP we #wroclaw na kierunku inżynieria i gospodarka wodna i marzy mi się by przenieść się na drugi stopień do Krakowa. (ʘʘ) Zależy mi na specjalność związanych z gospodarką wodną, chociaż rozważam tez inne opcje.
Znalazłam na stronie UR specjalność na IŚ o tutaj, ale jest napisane,że nie prowadzą już rekrutacji. Za to jest IiGW jako kierunek, ale nie ma napisanych specjalności. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy ktoś wie jak to działa? Studiuje taki kierunek? Będę wdzięczna za każdą pomoc ()
#inzynieriasrodowiska #inzynieria #pytanie
  • 11
@Pantograf: Panie, kiedy to było :v

Ale skoro tutaj już mnie zawołałeś to powiem, że poziom na IŚ na AGH zależy od wydziału, bo o ile mnie pamięć nie myli to na trzech wydziałach to można studiować (GGiIŚ ma chyba najniższy). Jednak duża część studentów na drugi stopień poszła na PK i sobie chwaliła, sprawdź sobie bo tam mają fajne specjalności (według mnie). Nic niestety aktualnego nie pomogę, bo już kilka