Wpis z mikrobloga

@Prezes_Lato: Te przerywniki piosenkami w filmie są o kant kuli rozbić. Nie trzymają się niczego. Ja mimo 2 krotnego przeczytania całej sagi oglądając film nie miałem pojęcia o co chodzi Q_Q Co do samej gry to uważam, że Zamachowski do dobry aktor.
  • Odpowiedz
@Prezes_Lato: @Alver: wybór aktora grającego Jaskra był ponoć sugerowany komiksem, w którym to postać wyglądała tak z powodu jakiegoś żartu bo miała przypominać kogoś.
A film to typowy przedstawiciel dziwnej polskiej mody na cięcie seriali na kawałki i zlepianie z tego filmu pełnometrażowego, który nie trzyma się kupy, serial nie był chyba aż tak tragiczny.
M.....r - @Prezes_Lato: @Alver: wybór aktora grającego Jaskra był ponoć sugerowany ko...

źródło: comment_zxgaTve6kIZEFqMxZip6AA2fFzSiTJV5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mannlicher: przy czym za komiks (poza Polchem) odpowiadali ojcowie Wiedźmina czyli M. Parowski oraz Sapkowski we własnej osobie. Geralt nosi opaskę jak w opowiadaniach, Yennefer ma loki, a Jaskier wygląda właśnie tak jak na screenie. Dowodem na to, że twórcy wiekopomnego dzieła inspirowali się komiksem, jest Borch - w serialu/filmie wygląda prawie identycznie jak w komiksie.
Sarfael - @Mannlicher: przy czym za komiks (poza Polchem) odpowiadali ojcowie Wiedźmi...

źródło: comment_gHVLFgJbc6URqiMo0kzYkK6G51J92A9H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Alver: Ja tam lubię serial wiedźmina (filmu zaś mocno nie polecam), biorąc pod uwagę inne polskie produkcje trzymane w tym stylu to myślę że i tak ten wypada całkiem nieźle. Jedynie co polecam to przewijać sceny walki z potworami bo to trochę boli jak się ogląda.
Jeśli zaś chodzi o Jaskra to w sumie tak go sobie wyobrażałem z opisu książkowego i W1 utwierdził mnie w tym przekonaniu. Za to jak
  • Odpowiedz
@Sarfael: A Jaskier to według książki nie był podobny do elfa? Ten komiksowy jakoś nie bardzo na takiego wygląda... W ogóle kreska w tych komiksach jest paskudna i dzisiaj wygląda tragicznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bgb1:
Był, ale nie wszystkie elfy są piękne. Chodziło bardziej o styl bycia (i włosy ufryzowane na żelazkach). Swoją drogą do elfów z uniwersum wykreowanego przez film/serial (dziadów pokutnych łamane przez cyganów) to był nawet i bardzo podobny.
  • Odpowiedz
@Prezes_Lato: No mimo że oglądałem ten film (serial) ,przesłuchałem te nowe audiobooki i grałem w trzecią część Wieśka to nie wiedzieć czemu zawsze gdy wyobrażam sobie Jaskra to w głowie pokazuje mi się Zbigniew Zamachowski.
  • Odpowiedz