Wpis z mikrobloga

@rolfik_r1: Dzięki za odpowiedź. Będę używał amatorsko do kręcenia sobie filmów :). Ale jeszcze mam pytanie zwykły P2 a P2vision lub P2vision+ to ma wszystko takie same? tylko różnią się że P2 nie ma kamerki a P2vision+ ma najlepszą kamerkę ?
  • Odpowiedz
@rafal5000: Nie znam dokładnych różnic pomiędzy tymi P2. Ale jeśli chcesz faktycznie amatorsko, to nie wiem, czy ta walkera nie będzie lepsza. Przynajmniej będzie tanio. Chociaż takiego stabilnego lotu jak w phantomie miał nie będziesz - latałem tym i nie jest tak łatwo i przyjemnie jak w phantomie. Tutaj masz jeden z moich pierwszych filmów zrobiony P3. Znajomy latał tą walkerą razem ze mną i przy montażu wykorzystałem tylko ujęcia z
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: Jakość filmiku i zmontowanie podoba mi się bardzo. Na forum czytałem ktoś miał walkera a teraz kupił p3 profesional to mówił, że różnica duża bardzo. Żeby kręcił "na sprzedaż" to bym się nie zastanawiał i bym kupił p3. Ale jak to tylko sobie to chyba jednak nie będę wydawał na p2vision+. W razie kreta na prawa będzie o wiele tańsza w naprawie walkera.
  • Odpowiedz
@rafal5000: no tak. Do phantoma 3 sama bateria to 600-650zl. Mam dwie, a chyba kupie trzecia. W moim przypadku jeszcze OC, świadectwo kwalifikacji itp. Swoja droga polecam kupno OC. Do celów rekreacyjnych masz za 100zl/rok, a przynajmniej jak zaliczysz komuś kreta w auto, to nie będziesz musiał płacić
  • Odpowiedz