Wpis z mikrobloga

Demokracja tak bardzo, czyli morda w kubeł i rób co ci każemy albo wypad!

O ograniczaniu wolności słowa oraz usuwaniu użytkowników z #kod opowiada założyciel KODMazowieckie #andrzejmiszk, który sam został wykopany ze wspólnoty, bo podpadł zalegającemu z płatnościami na dzieci dzierżymordzie z kucykiem:

Andrzej Miszk:

O CENZURZE NA GRUPACH KOD Mamy do czynienia z coraz częstszymi przypadkami blokowania, usuwania uczestników KODu na grupach i kasowania ich postów, jeśli w jakimś stopniu odbiegają od "linii oficjalnej". Sam od tygodnia jestem zablokowany na grupie, którą stworzyłem KOD
Mazowieckie, moje posty na grupie otwartej KODu są kasowane od razu, a na wielu innych grupach KODu jestem też zablokowany. Cenzura na grupach KODu wcześniej stosowana w stosunku do nieprzyjaznych nam trolli obecnie w podobny bezwzględny i prymitywny sposób jest stosowana wobec uczestników i sympatyków KODu. Coraz więcej osób sygnalizuje ten problem. Cenzura ta i blokowanie osób sympatyzujących z KODem na naszych grupach są głęboko nieetyczne i sprzeczne z duchem i literą KODu. Jest całkowitym zaprzeczeniem demokratycznego ruchu, którego istotą jest swobodna wymiana myśli i uczuć pomiędzy jego uczestnikami. KOD jest ruchem pluralistycznym i czerpie swój dynamizm z wewnętrznego zróżnicowania. Jeśli mamy zachować wewnętrzną jedność trzeba to wewnętrzne zróżnicowanie, również głosy krytyczne i odmienne, ale zasadniczo przyjazne, szanować. Proszę o pilne i szeroko zakrojone działania informacyjne w tej sprawie. Jak również o zaprzestanie tych praktyk wobec sympatyków ruchu.

Moje pytanie brzmi czy to towarzystwo od samego początku było obmyślone przez cwaniaka #ryszardpetru z #nowoczesnapl oraz jedynowładcę #mateuszkijowski z #niewiadomoskad jako mięso pochodowo-wiecowe, które z czasem oczyści się z włączających się szczerych zapaleńców (co właśnie się czyni), czy jednak na początku ci ludzie rzeczywiście stanowili oddolny ruch, który teraz jest skłócany, bo przejmowany i wykorzystywany przez Ryśka "Franka" oraz jego przydupasów #tomaszsiemoniak #wladyslawkosiniakkamysz i inni?

#komitetobaleniademokracji #demokracja #4konserwy #heheszki
microbid - Demokracja tak bardzo, czyli morda w kubeł i rób co ci każemy albo wypad!
...

źródło: comment_o7x0ddo8OnK6nzEiF5ERmrSQbfAnS69m.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz