Wpis z mikrobloga

#ewatylman Tak sobie myślę... wczorajsza wizja lokalna wykluczyła pewne możliwości i sprawiła, że inne stały się bardziej prawdopodobne. Co powiedzie na przeprowadzenie eksperymentu mającego na celu wepchnięcie do rzeki worka lub czegokolwiek zaopatrzonego w kamizelkę ratunkową oraz linę i sprawdzeniu czy możliwe jest odpłynięcie ciała wraz z nurtem. Od razu uprzedzam, że przez "czegokolwiek" nie mam na myśli @insanebelieve (wybacz mi za takie przyrównanie) jakby to zasugerował @davincicode (tak, tak... już ja wiem co ci tam w głowie siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wiem, że pomysł zwariowany i niebezpieczny, ale co o tym sądzisz @i_pan_pawel? Taki eksperyment wykluczyłby albo potwierdził wersję utrzymywaną przez prokuraturę, a nam otworzył drogę do dalszych spekulacji.
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taksepacze: A wiesz to niegłupie. Zabili/porwali kolesiowi z ABW laskę, żeby go nastraszyć. Wreszcie jakiś ludzki motyw. Niebieski albo w tym siedzi, albo został przekupiony, albo zastraszony (albo mu policja kazała milczeć i dla ochrony wsadziła do więzienia, żeby robił za świadka koronnego, ale jego nagłe "otrzeźwienie" na monitoringu źle wróży tej sprawie).
  • Odpowiedz
@lavinka: tylko, że ten koleś z ABW z tego co wiadomo to jest zwykłym informatykiem i raczej nie brał udziału w żadnych akcjach operacyjnych. Na dobrą sprawę mogliby ją zwinąć wszędzie i bez pomocy takiego niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz