Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #kablewn #zaplon #samochody

Idźta w cholerę z tymi przewodami zapłonowymi.. Chce kupić nowe, zaczynam od allegro, coś tam znalazłem.. cenowo od 30 do 200zł za komplet.. popularność największa: HART za ~60zł.. Google.. Hart nie bo to noname, no ok to odpada..
Kager.. w sumie miałem kiedyś filtr oleju tego producenta i nic złego przez jego kadencję się nie działo.. no ale google.. kager to loteriia.. w sumie są tanie, no ale sprzedający ma urlop do nowego roku.. a ja chce już to odpada.
Snetech.. google..jezdzilem 3 miesiace.. Next
Janmor razem z Boshem, google - szmelc.
Beru.. drogie, ale mimo to google.. beru, przestroga dla każdego.. ok..
NGK, drogie. o świecach negatywne opinie, to google.. wytrzymują tysiąc km. lol. Next.
Różnorakie firmy krzaki: nawet nie chce mi się sprawdzać..

I weź tu kup przewody. Nie wiem co mam kupić...
Postanowiłem że postaram się znaleźć nazwę tych co mam obecnie na nich, a jak nie to znaleźć pudełko. Zakładałem je 5.5 roku temu i przejechały około 50K, a jak tutaj na google ludzie piszą że zmieniają kable co tysiąc, co siedem tysięcy, co jedeneście.. to chyba ta firma co mam teraz będzie najodpowiedniejsza o ile się nie zmieniła.
  • 15
@r5678: bierz producenta, którego kojarzysz z innych części, które kupiłeś :). Są ludzie, którzy nie dociskają przewodów do świecy i potem jęczą, że wytrzymują kilka tys km tylko xD.
@r5678: są, honda gwarantuje dostępność wszystkich części 10lat wstecz. A jak Ci typ powie że nie ma to polecam 2 strony haparts i Jarusnet.
@Tomeek: Ale ja nie mam hondy. To ktoś inny się tutaj udzielał z Hondą. Poza tym co to jest 10 lat.. To auto wyprodukowane góra w 2005. To bardzo młodziutkie auta. Znajdź mi ASO z gwarancją części na 30 lat wstecz :D Kiedyś znalazłem gdzieś w Niemczech via google, ale to co im po prostu zostało z ASO i się nie sprzedało dosłownie 8 pozycji, z czego 4 to automatyczne skrzynie