Wpis z mikrobloga

@Pantograf: Ja również jestem zwolennikiem tego, żeby o pisownię dbać i zwracać uwagę gdy ktoś język kaleczy, ale to, co na screenie to jakaś obsesja. Koleś się czepia typowo na siłę, nie wiem o co chodzi z tymi kropkami i przecinkami, bo autorka wątku stosuje je poprawnie. To samo z nazwami własnymi, bo jeżeli chodzi mu o "lagunę" to nasz mądrala zwyczajnie nie ma racji.
Każdy ma prawo zrobić sobie własne forum i wymagać na nim cokolwiek sobie życzy ale #!$%@? cebularze buldupią że każdy ma w dupie 1 shot anona który pyta się o radio z laguny
@BratJuzew: Bo taka jest dziś elektroda. Jest tam wielu ludzi o wiedzy jakiej ja nigdy miał nie będę, którzy odpowiedzą, albo przekierują w odpowiednią stronę jak ktoś zapostuje nawet najgłupsze pytanie. Jest też niestety duża grupa januszy jak powyżej, i przez to ten portal bardzo wiele traci.
Wolę takie mirko, atmosfera totalnie na luzie jeśli coś wiem to komuś pomogę, czasem sam zapytam, ale nie robię burzy jak np. jakiś mirek
@QBA__: Pomijając już czepialstwo, to facet zwyczajnie #!$%@?. "Nazwy własne piszemy wielką literą". Ale nie, jeśli są użyte dla określenia pospolitych przedmiotów. Pisze się: jadę fiatem, palę marlboro. Użytkownik słusznie napisał "renault scenic" i "laguna" małymi - a do tego się przykrochmalił niedouczony matoł.

http://sjp.pwn.pl/zasady/109-Nazwy-roznego-rodzaju-wytworow-przemyslowych;629431

Najgorszy sort mendzizmu - #!$%@?ć się do kompletnych bzdur niemających wpływu na zrozumiałość tekstu i jeszcze zrobić z siebie palanta.