Wpis z mikrobloga

Kupiłem w #empik karciankę WOT mojemu bratu pod choinkę. Zapłaciłem 89,99 cebulionów. Chciałem odkleić naciepę z ceną, no bo to prezent. Jakież było moje zdziwienie, gdy pod tą naciepą znalazłem starą, z inną ceną. Czyżby promocja świąteczna? ;)

Brawo Empik, Centrum Handlowe Renoma, Wrocław;)

Wiem, że #boldupy i że ogólnie wiadomy proceder i że każdy sklep sobie może robić z cenami co chce, ale niesmak pozozstaje jak się zobaczy coś takiego...
Pobierz cartierbresson - Kupiłem w #empik karciankę WOT mojemu bratu pod choinkę. Zapłaciłem ...
źródło: comment_Pzm1OVRkq1ICTK8jgTgKtRIUw63xCvLy.jpg
  • 13
@cartierbresson: co empik #!$%@? w te święta to ja nawet nie xD
Idę sobie do empiku celem zakupu prezentu dla mojej siostry. Wybór padł na Jengę. Wszystko spoko, ale coś #!$%@? z ceną nie tak. Przed świętami za kilka drewnianych klocków zażyczyli sobie 109 polskich cebulionów XD link dla niedowiarków . Wchodzę na neta - sprawdzam po ile to w pierwszym lepszym sklepie


#!$%@? nie rozumiem całego tego empicznego fenomenu, ludzie
@cartierbresson: to jest akurat przypadek świąteczny więc wygląda jak wygląda ale z doświadczenia wiem (też tam pracowałem), że w empiku byle kiedy zdarzają się zmiany cen, zarówno na niższe jak i na wyższe. Często jest tak że dany produkt wchodzi na promocję, nakleja się metkę z ceną, za 2 tygodnie kończy się promocją iwraca stara cena. Oczywiście nie ma czasu bawić się w ściąganie metek i nową metkę nakleja się na