Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jak wiadomo nastaje czas nowego roku czyli postanowień, których i tak nie zrealizujemy. W związku z tym, że wiele osób postanawia zacząć od siłowni chciałem się z wami podzielić nowiną i zrobić trochę #rozdajo.
Otóż w sieci siłowni City Fit można kupić teraz karnet nie ponosząc opłaty członkowskiej (39.99) wiec de facto jest to Tylko 69zł. A ja w tym poscie rozdaje taki specjalny kod i jak sie go wpisze przy zamawianiu karnetu to nawet 59zł macie. ROZDAJO BEZ LIMITU. KOD DZIAŁA PRZY KAŻDEJ REJESTRACJI.

KOD: 53VG
#mikrokoksy #mikrokoksydeals #silownia #cebuladeals
  • 26
@npwjsn: Dziwne. Kod jest wielorazowy. Brałem w Lublinie, ale obowiązuje chyba na całą sieć. Jestem pewien ze działa bo już 3 osoby ze znajomych korzystały i było ok. Ja juz nie moge sprawdzić czy działa, bo mam karnet od 3 miesięcy. Tydzien temu jak mowie wszystko było okej.
@npwjsn: Napisałem do City Fit, jak będe wiedział o co chodzi dam znać. Podejrzewam, ze jest to kwestia tego ze WWA droższe niż reszta klubów. Jak mówie kod był używany i działał, a jest wielorazowy. Jak mi odpiszą dam Ci znać cumplu. Pozwolę sobie ukraść obrazek i im podrzuce ok?