Wpis z mikrobloga

@szatkus: Witam :) Pytanie, czy doszedłeś do samego końca i pokonałeś Olmeka? Czy przeszedłeś piekło? Czy byłeś na statku kosmitów? Czy byłeś w złotym mieście? Czy połknął cię robak? Czy odkryłeś sposób, by dostać się na czarny rynek? Czy pokonałeś Anubisa? No i w końcu, czy pokonałeś króla Yamę? :)

W tej grze chodzi o wysoko postawioną poprzeczkę i radość, że "mnie" udało się tego dokonać, coś mniej więcej jak z
@wirogez: Nic z tego :D #!$%@?łem w głupi sposób pchając wybuchową skrzynkę przed skorpionem. Z jakiegoś powodu nagle wybuchła gdy skorpion zbliżył się do krawędzi. Niestety mimo że niby zawsze ginie się z własnej winy, nie zawsze jest to fair :P Niektóre zasady w świecie Spelunky są trochę głupie.

Mam wideo z całej gry jak coś, ale doszedłem do 1-3 xD więc nie ma czym się chwalić. Wynik to 31k dolanów.
@wirogez: Daj #!$%@? spokój. Zginąłem na 1-4...mając 46 tysięcy. Ogólnie zszedłem do dołu z wężami...wcześniej na 1-3 chyba przez przypadek wkurzyłem sklepikarza, bo chciałem klucz dostać...
I na 1-4 idąc w lewą stronę natrafiłem na te dwa bloki eksplodujące, ale aktywował się sklepikarz...strzelił w jeden blok i to mnie zabiło.

Jakby co tutaj mój profil i możecie mnie dodać do znajomych to będziemy mieli wyniki do podejrzenia w Spelunky ;-)
http://steamcommunity.com/id/mrboo13/
@-PPP-: Haha :D Ja się w ogóle skrzynek z dynamitem boję ruszać, bo też nie wiem kiedy to dziadostwo może wybuchnąć xD

@Mrboo: Dodałem do znajomych :) Ale wynik nie ważny, liczy się dobra zabawa :D

@Kozak_Lkr: Liczy się dobra zabawa, nie wynik, luzik :)

Mnie udało się znaleźć plecak odrzutowy gdzieś w skrzynce ukrytej pod wodą w puszczy na 2 poziomie, zabiłem wszystkich sklepikarzy w black market xD
@Mrboo: @wirogez: Wyguglajcie sobie "Frozlunky". Można grać przez sieć, ale ktoś musi ogarnąć ustawienia routera aby dało się połączyć, to nie takie proste.

Oprócz tego jeśli nie znacie to ogólnie Frozlunky to jest #!$%@? apka :D pozwala np. na... powtarzanie poziomów
@-PPP-: Mogę zobaczyć co i jak, ale po świętach raczej ciężko będzie z czasem :) Już teraz ledwo znajduje czas, żeby zagrać te 30 - 90 minut. Dlatego jak o 1.00 zaczyna się daily, to sobie pyknę godzinkę przed snem i już :)