Wpis z mikrobloga

#zwiazki #wygryw To jest dla mnie wspaniały rok. Schudłem 25 kg, Zmieniłem samochód, wyprowadziłem sie od rodziców ale co najważniejsze poznałem miłość swojego życia. Wszystko ułożyło mi sie jakbym sam napisał ten scenariusz. Teraz Ona spi koło mnie a ja pierwszy raz w życiu czuje sie tak szczęśliwy. Moja najpiękniejsza wyśniona księżniczka w której zakochalem sie jak wariat od pierwszego dnia. Juz teraz wiem ze to bedą wspaniałe święta. Życzę wszystkim wesołych i radosnych świąt i niech wam tez spełniają sie marzenia jak mi sie spełniły w tym roku.
  • 41
  • Odpowiedz
@Firo: Do samego końca czekałem na dopisek "mam raka" czy coś, reszta by pasowało. Spadek wagi, sprzedaż samochodu i kupno matiza, rodzice wyrzucają z domu, tylko z tą miłością mi coś nie pasowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Firo: Nawet nie dadzą w spokoju pogrążać się człowiekowi w samotności i zgorzknieniu, tylko muszą kłuć po oczach swoim szczęściem :f
  • Odpowiedz
  • 4
@Firo: reszte mam w dupie ale ciekawią mnie technikalia :D ile chudłeś 25 kg i z jakiej do jakiej wagi


@szarley: w zasadzie to 27 ze 107 na 80
  • Odpowiedz
  • 4
@Firo: mnie niż 3 mc na 29 kilo ? Łooo panie w brak efektu jojo jestem w stanie uwierzyć do czasu bo powinienes uważać ale co to za dieta jakie ćwiczenia


@szarley: dietę dobierałem sam starając sie nie przekraczać 1200 kalorii. Nie ćwiczyłem bo pracuje fizycznie. Piłem dużo wody. Wagę trzymam od czerwca jakoś a teraz juz jem od dłuższego czasu normalnie i póki co nie tyje ani kg. Oczywiście
  • Odpowiedz
  • 3
@Firo: okej, nie szkaluje tylko pytam bo dosyć niecodzienny wynik. tak czy siak gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Powodzenia kumplu !


@szarley: tez sie zdziwiłem ze tak łatwo poszło. Dzięki i wesołych świat
  • Odpowiedz