Wpis z mikrobloga

#zwiazki #wygryw To jest dla mnie wspaniały rok. Schudłem 25 kg, Zmieniłem samochód, wyprowadziłem sie od rodziców ale co najważniejsze poznałem miłość swojego życia. Wszystko ułożyło mi sie jakbym sam napisał ten scenariusz. Teraz Ona spi koło mnie a ja pierwszy raz w życiu czuje sie tak szczęśliwy. Moja najpiękniejsza wyśniona księżniczka w której zakochalem sie jak wariat od pierwszego dnia. Juz teraz wiem ze to bedą wspaniałe święta. Życzę wszystkim wesołych i radosnych świąt i niech wam tez spełniają sie marzenia jak mi sie spełniły w tym roku.
  • 41
  • Odpowiedz
  • 1
@Firo: Szkoda że to brzmi jak zarzutka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MajkiGee: być moze ale jeśli ci sie chce mozesz sobie prześledzić moje wcześniejsze wpisy czy komentarze
  • Odpowiedz
  • 1
@Firo: cumplu, 27 kg w 3 miechy?


@fuser: zgadza sie. Wszystkich to szokuje i pewnie nie było to najzdrowsze rozwiazanie ale nie zauważyłem zeby coś było nie tak.
  • Odpowiedz
  • 1
@Firo: nie boisz się jojo?


@fuser: póki co trzymam wagę od czerwca i nie tyje mimo ze jem normalnie. Jasne ze sie boje ale co mogę teraz juz zrobić ?
  • Odpowiedz
@Firo: Gratuluję! U mnie prawie identycznie, tylko przytyłem, nie mam auta, mieszkam z rodzicami i nie mam dziewczyny

  • Odpowiedz
@Firo: Mialem takiego znajomego, który każdemu chwalił się swoją miłością życia. Byli w siebie bardzo zapatrzeni, siedzenie na kolankach, buziaczki, czułe słówka, a po roku zostały tylko wspomnienia, tuszowanie przeszłości i niewybredne żarty kolegów :D Pewnie jeszcze z niejednego pieca chleba spróbujesz, ale powodzenia :)

taka ciekawostka, w polsce co 3 para się rozwodzi, a na zachodzie nawet co 2 :D
  • Odpowiedz
@Firo: wyprowadziłeś sie od starych i znalazłeś jakąś dupe, wygryw w #!$%@?, dzwoń do Spielberga żeby nakręcił film o tobie
  • Odpowiedz