Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie proponujecie kierunkowskazy do Horneta PC34? Przeglądam multum aukcji itd. i nie mogę się zdecydować.
W garażu poniewierają się zwykłe LEDowe strzałki, ale średnio chcę je zakładać. Chyba żarówka > LED. Jakieś propozycje?


#motocykle
  • 10
@Stitch: @tales_z_miletu: te LEDy co mam z poprzedniego moto to są nawet dobrze widoczne, ale są tylko problemy z przerywaczami, nie mówiąc już o jakości plastiku w tych kierunkach.
Podobają mi się te z CBR 600RR 08- ale żeby miały przewody wychodzące ze śruby, a nie obok...
@TheBorsuk: double post. przerywacz kosztuje 27zl w larssonie (3 pinowy musi byc). Ja zmienialem kierunki, bo fabryczne są imo ohydne i wielkie. Tył mam zintegrowany z lampą + małe kierunki w pegach. A przód porządne ledy. Chcesz mogę Ci podesłać fotki
@TheBorsuk: no to są orgi kierunki do 600rr każdej, 1000rr sc57 i f4i :P i widze, ze do 125 tez je pakowali. W kazdym z nich kabel ma osobna dziure. Niestety zostaja Ci tylko aftermarkety, albo orgi od horneta. Moze sa jakies chinole biale