Wpis z mikrobloga

To niesamowite, jak to jest, że portal liberalnych kuców przemienił się w socjalistyczną mordownię PiS-owską? Gdzie jest krul? Gdzie Miriam? Wipler? Ubi sunt?

Czy to jakaś wymiana użytkowników, czy wymiana ich mózgów, a raczej tychże mózgów przeciążenie hipokryzją. Z kucami można było podyskutować o jakichś paróweczkach, pryncypiach anarchokapitalistycznych, o Marksie. Z bojówkami PiS-u właściwie nie można o niczym pogadać, bo "rozmowę" kierują na propagandowe memy, partyjne instrukcje, wszystko w sosie syndromu oblężonej twierdzy, gdzie każda krytyka oznacza, że pochodzisz z wrogiego obozu i jesteś świnią odrywaną od koryta i setki innych wykrętów, typu "będziemy kraść, bo PO też kradło, ale my jesteśmy lepsi bo choć kradniemy więcej to robimy to w dobrej sprawie".

Gdzie są kuce, gdy w Polsce i na wykopu triumfuje ubersocjalizm? Gdzie są krytycy krzywej Rostowskiego, gdy szykują nam z każdej strony dołożyć jakiś podatek?

#polityka #kuce #korwin trochę #boldupylewakaodrywanegoodkoryta
  • 22
@LooZ: dobrze napisałeś, że Wykop był, bo teraz jest prosystemowy,
bardziej wygląda na to, że PiS jednak jest spoza układu, z magdalenką nie mają nic wspólnego, żadna tam banda czworga, zupełnie nowi ludzie z nowymi dobrymi dla Polski hasłami

świętują #!$%@? trzecioerpowców

oraz zapowiedzi nowych podatków i narodowego rozdawnictwa, cóż, może faktycznie ten cyrk warty jest każdych pieniędzy, po które PiS sięgnie z naszych kieszeni?
@LooZ: Mam podobne zdanie. Według mnie PiS to nawet ok opcja jako okres przejściowy. Niech przez te parę lat poburzą owe mury z betonu, niech powywalają sługusów POwskich, niech łamią to prawo i niech nawet pozamykają swoich rywali. Niech oczyszczą państwowe struktury z tych zaprawionych w boju oszustów i złodziei. Byle po tych 4 latach władzę stracili i przejeły ją środowiska wolnościowe, które same by się do tego wszystkiego co PiS
@Dorogon:

niech powywalają sługusów POwskich, niech łamią to prawo i niech nawet pozamykają swoich rywali


nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie to, jakimi kadrami zastępują POwców, a jest tu trochę komuchów, są aparatczycy PiSowscy, którzy - podobnie jak aparatczycy POwcy nie znają się na niczym poza byciem klakierem swojego guru. PiS usunął przepisy hamujące Nikodemów Dyzmów i teraz wysokimi urzędnikami staną się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia, co się dzieje
@ajuto00: Jeszcze pół roku temu Korwin był największym złem tego świata. Nie szło przejrzeć gorących bez zobaczenia pięciu pocisków po Korwinie, bo coś tam. I nie, że nie była to jakaś reakcja na jego bezmyślne wychwalanie, ale od pewnego punktu zaczęło to przekraczać wszelkie granice racjonalności. Żaden polityk nie dostawał tyle gówna na twarz, co człowiek, który nigdy nie przekroczył w wyborach 5%.

A teraz płacz, że w końcu się doprosiliście?
@Emes91: nie widziałem tego gówna, może nie jestem na ten rodzaj gówna wyczulony, poważnie nie pamiętam, widziałem pierdyliard memów na Swetru i to ze strony Korwinistów (choć nie było to gówno żadne tylko śmieszkowe memy), co mnie i tak dziwiło i nadal mnie dziwi, bo myślałem, że poglądy na gospodarkę są ważniejsze od poglądów społecznych, ale to na pewno nie w Polsce, w Polsce wszyscy mają w dupie poglądy gospodarcze, pewnie
@ajuto00: Oczywiście, że wszyscy za to zapłacimy. A jaki ja mam na to wpływ? Żaden. Mogę głosować na kogo chcę, a ludzie dalej będą głosować na populistów i dalej będą dawali się nabierać oszustom. W takiej sytuacji wolę się śmiać niż płakać.