Wpis z mikrobloga

@MuzG: Z FAQ dotyczącego tej misji (było na głównej):

11. Dlaczego lądowanie rakietą jest takie trudne? Blue Origin zrobił to wcześniej…

Jest bardzo trudne. Dlatego w ciągu 60 lat historii lotów rakietowych, tylko jeden pojazd to osiągnął (prom kosmiczny), było to także bardzo kosztowne. Chociaż wyczyn Blue Origins był z pewnością imponujący, jest on nieporównywalny do tego, co próbuje osiągnąć SpaceX. Po pierwsze, pojazd Blue Origin osiągnął tylko suborbitalną wysokość oraz
@Promozet1: Ależ Ci się żar z dupy sypie. Pytam tylko jak to jest z tym Blue Originem, a Ty się chłopcze trzęsiesz jakby Ci ktoś pieniądze z portfela kradł. Zluzuj, nie każdy tutaj jest takim fanbojem Elona.
@Promozet1: Pytam pod tagiem #spacex, bo wiem, że mircy prędzej znajdą mi jakiś wartościowy artykuł na temat różnic pomiędzy tymi wydarzeniami, niżbym sam sobie go znalazł. Już nie ma potrzeby się tak spinać.
@nicniezgrublem: Nie obserwuję tagu, więc nie wiem ile ludzi przybyło, a ilu nie. Musisz przeboleć, że po takich wydarzeniach ilość postów przez pierwsze kilka dni wzrośnie, choćbyś "płakał" z każdym takim wpisem jak ten mój, to gwarantuje Ci, że niejeden dzisiaj jeszcze się pojawi.
Gdyby każdy najpierw przeczytał, to byłby porządek ;)


@nicniezgrublem: Taaa, będę czytał pierdyliard postów, jak po moim poście miałem odpowiedź w 5 minut. Czas zaoszczędzony? Zaoszczędzony! Także tylko to mnie interesuje.