Wpis z mikrobloga

@jaa121: wlatcy mieli potencjał, mieli być polskim South Parkiem, do trzeciego sezonu trzymali poziom, potem jest ostry zjazd w dół i widać ze twórcy za głównego odbiorcę wzięli sobie właśnie wspniana gimbaze, szkoda. Trochę lepiej poradzilo sobie tysiąc złych uczynków, ale tu chyba tylko jeden sezon nagrano.
@exdami: Nie no serio, potrafią zrobić tak że ktoś coś zrobił z młodych a jednocześnie pokazują jak dokładnie to samo robi... ktoś dorosły. I zakończenie obydwóch "wątków" jest takie same z takimi samymi wnioskami. Nic to nie wnosi nowego. Równie dobrze by mogli pokazać 5 różnych osób na zmianę które robią to samo.
@kocham_jeze: No tak, ale na to odpowiedz:

Nie no serio, potrafią zrobić tak że ktoś coś zrobił z młodych a jednocześnie pokazują jak dokładnie to samo robi... ktoś dorosły. I zakończenie obydwóch "wątków" jest takie same z takimi samymi wnioskami. Nic to nie wnosi nowego. Równie dobrze by mogli pokazać 5 różnych osób na zmianę które robią to samo.
@kocham_jeze: to oznacza że nie widziałeś South park :)
Był odcinek jak któryś z dzieciaków udawał trans w szkole i miał osobny kibel w szkole. Jednocześnie któryś z dorosłych udawał trans w pracy i miał osobny kibel w pracy. I tak na zmianę to pokazywali. Na koniec w obu wersjach było takie same podsumowanie i wnioski. Koniec odcinka. Po prostu wypełnili czas antenowy serią gagów + takie same gagi tylko z
@kocham_jeze: Niech ci będzie że nie chcesz, ale podjąłeś dyskusje o nudności SP wysyłając obrazek że to tylko moje zdanie a ja tutaj mówię o konkretnym przypadku zanudzania widza więc nie jest to kwestia czyjegoś zdania.

Ale dałem pytanie czy ci się podoba ten odcinek o trans i o dronach? To taki bardziej neutralny temat.
@exdami też odpowiedz jak chcesz. ;)
@kocham_jeze: Mi też się podobały tylko mogłyby trwać o połowę krócej. Albo by zmieścili temat dronów i trans w jednym pełnym odcinku. Już by szło lepiej oglądać bo tak to trochę jest zepsute przez to zbyt długie męczenie jednego tematu.

Co ciekawe, słyszałem że twórcy SN krytykują Family Guy za skakanie po tematach w jednym odcinku. xD Więc moje wnioski o męczeniu tematu są jak najbardziej słuszne bo sami twórcy je
@look997: dla Ciebie south park może być nudny, ale w kontekście wladcow much, to nie ma nawet o czym rozmawiac.

South Park porusza poważne, aktualne sprawy i w absurdalny sposób ośmiesza pop culture/polityke/życie codzienne itd. Może jest to powtarzalne, może ta powtarzalnośc, o której piszesz jest jej elementem. Jeden rabin powie tak inny nie. Często żeby się pośmiać musimy mieć jakąś wiedzę ogólną, wiedzę o tym co się dzieje na świecie