Wpis z mikrobloga

@krisip: Arty są be ponieważ przeszkadzają w epickich bitwach.

Zostajesz sam na powiedzmy 5 wrogów (nie licząc arty) i nie możesz normalnie walczyć i osiągnąć epickiego zwycięstwa tylko musisz się ruszać i wystawiać na ostrzał bo inaczej zniszczy Cię arta...

Już tak miałem, ze mi arta popsuła epicką bitwę :<

Druga sprawa, że arta potrafi jednym strzałem znienacka całkowicie zdjąć ciężki czołg z prawie pełnym hp... to irytujące dla graczy.
@Caoi: ale jak z graczy takie dupy ze nie potrafia sie ustawić albo chojraka graja zza krzaka to co sie dziwic?
A jak ktos stoi i sie nie rusza tylko campi to jak go arty zdejmie to ma nauczke:)
@krisip: Przecież arty potrafią trafić kogoś kto jedzie na pełnej mocy swojego czołgu, więc co ty piszesz...

A nie wszystkie mapy są przeciez miejskie, wiec nie zawsze można sie ustawić za/miedzy budynkami. Na pagórkowatej mapie jest ciężko.

A jak ktos stoi i sie nie rusza tylko campi to jak go arty zdejmie to ma nauczke:)


Przecież to właśnie arta campi! I to całą grę! :D Nooby jedne w krzakach campią zamiast
@Caoi: ja takie trafienia rozpedzonego uwielbiam:) Coz... trzeba umiec zapoerdalac a nie na strzal wylazic:)
A co do arty to w miastach #!$%@? jest ale ja w miescie czesto wychodze na druga linie arta i napierdzielam jak czolgiem.:)
@krisip:
zgadzam się, nooby hejtują arttę. Mimo że artą praktycznie nie gram, to lubię pod nią grać. Bez niej gra by była nudna vel strzelanka na pistoleciki ty do mnie ja do ciebie.
@krisip: Właśnie, problem w tym, że nooby rzadziej hejtują arte niż dobrzy gracze. Wyobraź sobie sytuację: grając czołgiem ciężkim ustawiasz się tak by efektywnie wykorzystywać swój pancerz i działo, co sprawia, że czasem jesteś w stanie sam utrzymać całą flankę w ryzach, a tu sru - buła z nieba za 3/4 hp. Kolejna sytuacja: trafiasz na graczy w drużynie mających znacznie gorsze staty od ciebie. Arta nie jest głupia i będzie
@krisip: Za duzo RNG, co ogranicza wpływa gracza na wynik. Zbyt duże obrażenia przy penetracji. I argument, że arta bije kamperów jest śmieszny. Kamperów nie widać, arta najpierw bije aktywnych graczy, bo to ci są na pierwszej linii i jako pierwsi są wykrywani. Jedyna ochrona przed artą, to stać za kamieniem, co promuje kampienie i zabija szybką rozgrywkę. Słabsi gracze na to nie narzekają, bo i tak kampią, a dobrzy, którzy
@Sentryt: ale jak dostales bułę to znaczy ze zle sie ustawiles:) Od kiedy gram tez arta to wiem gdzie lepiej sie czolgiem nie wychylac:) Gdyby nie bylo arty pewnie hejtowali by ciezkie ze sie ustawia gdzies za skala i blokuje wszystko ;)
@FeniEnt: a grales kiedys arta? Bo odkiedy zaczalem na powaznie grac arta zdecydowanie rzadziej dostaje buly bo wiem co widzi, gdzie widzi i jak mysli arty i gdzie moze mnie trafic a gdzie nie. I chowanie sie za skałami to wcale nie jedyna metoda unikania arty:)
@FeniEnt: ... i nie najlepsza a wyluskiwanie takich co sie zza skaly ostrzeliwuja to moja najwieksza frajda:) Zwlaszvza takich co przewidywalnie wylaza zza skalki oddac strzal co przeladuja. Synchronizuje sie wtedy z nim, biore poprawke na czas lotu pocisku (czasem ponad 2 sekundy) i trafiam takiego jak wyjdzie zza kamyka. Reszte juz wtedy dokoncza inni te kilka hp jakie mu zostanie przy rozwalonej gasiennicy czy kierowcy.
Na dodatek wielu zupelnie nie
@krisip: No tak, bo jakby ktoś nie grał artą,to wymienione przeze mnie problemy tak trudno zauważyć...

Tak, grałem. Mam pewnie ponad 100 bitew na dziewiątym tierze zanim uznałem, że to gówno.
@FeniEnt: wiesz, jak dla mnie ci co kupuja japonskie ciezkie to sa kamperzy, wale do nich nawet jak juz mi dawno z pola widzenia zniknęli bo wiem, ze daleko nie ujechali od tego czasu;)) Na dodatek duze bydle to w ogole nie wiem jaki one maja sens. Czolg dla tych co tylko W umieja wciskac.:)
@krisip:
no i teraz weź wygraj taką su85l z takim O-l. Kiedy to nawet na goldzie 170pen nie masz praktycznie szans przebić od przodu. Często jedyny sposób na odstrzelenie tego kloca to arta z drużyny.
Niektórzy nie rozumieją że bez arty posypał by się balans. Z resztą już raz mocno tego doświadczyliśmy kiedy to po nerfie arty nagle TD było po 10szt na drużynę.
Arta nie jest wyrocznią tylko na kamperów,
@joe_pesci: takim su8 juz nie ma problemu z nimi, dobra zaloga trafia takiego z gory w kufer starczy ze jest lekko pod skosem bo bardzo wysokim torem leci pocisk :) Inna sprawa ze do ht w ogole nie powinno sie od przodu strzelac i to wie kazdy kto medem tez grywa ;)