Wpis z mikrobloga

@bastek66: #!$%@? synu dobry sezon był już choćby ze względu na sam 7 odcinek. Zdecydowanie mniej komediowo, zdecydowanie bardziej slice of life i zdecydowanie więcej podtekstów, no dla mnie perfekt.
P.S. Przepraszam @strumienzgor za niezawołanie, odzwyczaiłem się.
Zdecydowanie mniej komediowo, zdecydowanie bardziej slice of life i zdecydowanie więcej podtekstów, no dla mnie perfekt

@scovil: A dla mnie odwrotnie. Nieśmiesznie, nudno i za dużo yurishitu.
Może to dobrze że to ostatni sezon.
@bastek66: Trzymali się mangi, a jako że Namori zdecydowanie lubi yuri, a i sama seria nie nazywa się tak dla picu to chyba nie ma co się dziwić, że więcej yuri szczególnie, że ludzie tego chcieli.
A co do nudy to to jest dyskusyjne, ja się bawiłem świetnie, trzeba pamiętać, że głównym wyznacznikiem tej serii jest jednak shoujo-ai slice of life, a nie komedia.
że ludzie tego chcieli

@scovil: No nie bardzo bo nowa seria nie sprzeda się w 1/3 tego co poprzednia. Japończykom nie podobają się redesigny przez które dziewczyny wyglądają na starsze i te słabe natężenie kolorów w porównaniu z Dogakobo.
@bastek66: Graficznie to akurat mnie się też jakoś szczególnie nie podobało ale to tam wiesz, dla samej kreski Namori w ruchu to jestem w stanie obejrzeć to na czarno biało.

bo nowa seria nie sprzeda się w 1/3 tego co poprzednia

Jasnowidztwo..

Zresztą są gusta i guściki, ja tam jestem bardzo zadowolony, zdecydowanie mój ulubiony sezon.