Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pewien problem. Dostałam jako prezent świąteczny pocketbooka Lux 3. Problem jest taki, że jak podlaczam to do ładowania, to w żaden sposób nie reaguje, dioda się nie świeci. Mam zacząć się martwić czy poczekać te zalecane 10h żeby się naładował?
#pocketbook #ebook #czytniki #pytanie
  • 6
Podłącz do komputera, powinno pojawić się pytanie, czy chcesz ładować, czy połaczyć się z komputerem, chyba, że masz całkowicie rozładowany?
Jeśli coś takiego się nie pojawia, to może być uszkodzony czytnik, albo kabel, albo port w komputerze.
@Ennai: Jak wyżej. Przy podłączeniu do kompa powinno być pytanie (ładować, czy łączyć z kompem), a przy podłączeniu ładowarki powinna się świecić dioda aż do naładowania. Przynajmniej tak jest w moim Lux 2.
@dyniu: Świąteczno-urodzinowy w sumie :) Urodziny miałam 15-tego, ale dopiero teraz zjechalam do domu.

@Kaczus2B: Już działa, ale świrował strasznie. Nie chciał się włączyć, dopiero przytrzymanie poweru przez 20 sekund (!) zaskutkowało pojawieniem sie klepsydry. Następne przytrzymanie powera koniec końców włączyło czytnik. Teraz działa normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)