Wpis z mikrobloga

Cześć Mirkówny i Mirki z #programowanie #gamedev po raz kolejny.

Nie było mnie przez kilka dni, bo musiałem wyjechać w celach bliżej nie określonych, ale już powróciłem i bawię się dalej.

Ostatnimi czasy zacząłem bawić się w tworzenie edytora poziomów (niestety ten jeszcze nie nadaje się do publikacji :D ) i poprawiłem kilka błędów od ostatniej wersji. Dodałem jeszcze prościutkie menu, żeby to coś zaczęło wyglądać jak gra. Z planów na przyszłość to chciałbym najpierw skończyć edytor poziomów a później, z pomocą biblioteki WebRTC, stworzyć prosty multiplayer. Zapraszam do zabawy i zgłaszania błędów.

W grę zagrać można TUTAJ.
Kod dostępny jest TUTAJ. <== Miło by było jakby błędy były zgłaszane za pomocą issue tracker przy repozytorium.

Wołam: @Vanwartith @SirSajko @ZajebistyMamSzaliczek @MrocznyBrokul @beniamin-k @tyrald @RSGApps @rzezimieszek_ @CoJaCzytam bo wczoraj się odezwali ;).

PS: Otwieram tag #sudetprogramuje , żeby nie zaśmiecać innych tagów.

PS2: W pierwszych komentarzach linki do dwóch innych gierek które poczyniłem przed tą, żeby zapoznać się z biblioteką. Tak, żeby nie było nudno.

PS3: W ostatnim wpisie było dużo osób, które wypadły za mapę, może to ktoś nagrać i podesłać, bo nie udało mi się odtworzyć takiej sytuacji a ciężko bez tego naprawić błąd.
Sudet - Cześć Mirkówny i Mirki z #programowanie #gamedev po raz kolejny.

Nie było ...

źródło: comment_UKr7s3tBMVjCUjaCSMruxofxWypRQohD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Sudet: Możesz podesłać mi kod odpowiedzialny za "światło" jeszcze przed startem, gdy wyświetla się button "play game"? Pracuje nad światłem właśnie w mojej apce, coś takiego by mi się przydało. Ofc do wglądu, nie użycia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Noct: jak dobrze poszukasz w pliku draw.js jest to czego szukasz, jak wrócę do domu to podeślę Co dokładne rozwiązanie.
  • Odpowiedz