Wpis z mikrobloga

No ja pierdyle, już zauważyłem, że powoli wypala mi się belka powiadomień w #s5. Jak mnie takie coś denerwuje. Niby trzeba się przyglądać jak cholera, żeby to zauważyć, ale mnie już nosi, już szukam innego telefonu, bez tego zasranego amoleda. Ktoś coś proponuje do 1000 zł? Nie musi być na poziomie #s5, ale raczej musi być #android . Ekran max 5 cali. Gwarancję też chcę, także chińczyki chyba odpadają. RAMu ze 2 GB by się przydało. #p8lite odpada, bo już gurwa miałem brać z Orange ze zniżką MBanku za te 649 zł, ale wahałem się i podnieśli dzisiaj cenę, że w ogóle już się nie opłaca, a skoro wiem, że mogłem mieć go za 649 zł to nie będe teraz kupował za ponad 700 zł. ( ͜͡ʖ ͡€) Super wystrzałowej maszyny nie potrzebuję, byleby jakoś mocno nie ścinało. Wiem, że Android musi mulić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chcę to jak najbardziej to zniwelować. Aha, im mniejsza cena tym lepiej. :D

#telefony #telefon #cokupic
  • 11
@4dxx: Kupiłem używkę, pierwszy i ostatni raz ładuję się w używany sprzęt. Fakt faktem, allegrowicz solidny, telefon też całkiem spoko. Dał pół roku gwarancji serwisowej, a jak mu napisałem o tym wypaleniu (chociaż ja wiem, że 1 na 50 zwróciłby na to uwagę i tym jednym jestem ja), które nie jest takie mocne napisał mi, żebym wysłał mu fotki jak to wygląda i stwierdził, że skoro to jest taka mała wada