Wpis z mikrobloga

Mirki z #uber (Wrocław) mieliście może problem bezpodstawnie niskich ocen ? Co w takim przypadku robić ? Mam średnia 4.94 z 200 przejazdów a teraz patrzę ze wczoraj ktoś mnie ładnie podliczył i mam 4.67 za ostatni tydzień wiec nie będzie gwarantowanych ...
  • 21
@jakno:
@tojestmojenowekonto:
Wydaje mi sie ze niektórym we Wrocławiu sie w dupie poprzewracało, auto nowe, czyste z zewnątrz i wewnątrz, wszystko ogólnie grało a tu jeb niska ocena. Jak im sie nie podoba niech sobie jeżdżą ze złotową 20 letnim mercedesem z koralikami na fotelach ... Napisze do ubera zobaczę co odpiszą
@izud: Co zrobisz, nic nie zrobisz. Wybierając Ubera trzeba być świadomym, na co się decydujemy. Ale i na wypoku ostatnio widziałem, jak jakiś as narzekał, że ktoś Clio po niego przyjechał i w ogóle co to ma być za marne auto, bla, bla..
@jakno: płacąc paręnaście złotych za przejazd chcą BMW 7L dostałem kolejna ocenę i mam 4.69... Jak przez 0.01 stracę gwarancje to sie #!$%@?
@izud: podejrzewam, ze to zlot taksowkarzy Cie szuka i na nieszczescie padles ich ofiara 'niszczenia Ubera'. Co prawda nie jechalem ani razu uberem, ale przygladam sie calej filozofii i tak, jak ten system oceniania jest debilny, tak nie mam pytan. Mysle, ze musisz do nich napisac, ze 'no sory Mirku, ale patrz - ktos sie uwzial, a przeciez nie moge nikogo legitymowac'
@tojestmojenowekonto: Wylot jest poniżej 4,6 jako średniej ze wszystkich przejazdów a nie z ostatniego dnia, tygodnia czy miesiąca.
@izud: nic nie zrobisz, takie życie. Musisz natrzaskać jak najwięcej przejazdów, to potem niskie oceny nie będą miały już takiego znaczenia dla średniej.
@jakno: ale co, poważnie uważasz że Clio jest dobrym autem do przewozu osób?
Ostatni raz dwukrotnie trafiłem na Micrę, dobrze że jechałem sam bo we dwóch to już by było ciasno a w trzech byśmy się po prostu nie zmieścili.
@puexam: No a czemu nie? Ile takim samochodem jedziesz, 15 min? Skoro oczekujesz najniższej ceny, licz się z tym, że trzeba iść na jakiś kompromis. Jak Ci ciasno to przecież możesz jakiś przewóz premium zamówić?
@jakno: argument najniższej ceny jest inwalidą, bo na przejeździe z rynku do mnie do domu uber wychodzi ok 17-18zł gdy taksa zwykle 20 "bez reszty".
Uber wymaga min. 4 drzwi, ale jak ci ludzie się upakują w tym aucie to już mniejsza z tym? :P
Jedyny dość duży plus ubera jest taki, że jak już jakieś auto jest dostępne, to w kilka minut będzie u Ciebie... taksa szybciej nie przyjedzie.