Wpis z mikrobloga

W sobotę była wigilijna impreza firmowa, firma zafundowała nocleg po imprezie. Mój #rozowypasek miał o to straszny ból że jakąś koleżankę z pracy będę tam obracał. Więc jako że jestem dobry niebieski to zacząłem dzwonić, po 20 razach dałem sobie spokój. Na następny dzień różowy do mnie: ZDRADZIŁEŚ MNIE, ja mówię WTF. DZWONIŁEŚ TYLE RAZY WIĘC MIAŁEŚ WYRZUTY SUMIENIA ŻE COŚ ZROBIŁEŚ. #logikarozowychpaskow koleżanki z którymi była na swojej imprezie jej to samo powiedziały.
  • 61
  • Odpowiedz
@Benq20: 20 razy dzwoniłeś? Gdzie ty masz godność niebieskiegopaska? :D

Ja jako niebieski ci to powiem że takiej interpretacji należało się spodziewać.
Dzwonisz dwa-góratrzy razy, nie chce rozmawiać, a wiesz że nic jej nie jest... To akceptujesz ten stan rzeczy.
Przecież nie zmusisz drugiej osoby do odebrania telefonu.

A poza tym - O CZYM ZAMIERZAŁEŚ z nią rozmawiać?
  • Odpowiedz
@Benq20: xD nie przeszkadza Ci ze tak Cie kontroluje? #!$%@? można dostać. Za dlugo w kiblu siedzisz to pewnie zaraz pomyśli, ze przez telefon flirtujesz z jakimiś laskami. Nie zdziwiłabym się gdyby Twój telefon juz kilka razy sprawdziła bez Twojej wiedzy
  • Odpowiedz
@Benq20: chyba nie mogl bym zyc w takim zwiazku - co chwile sie tlumaczyc?
Miej godnosc, bo o ile laska nie ma problemow z glowa - to pewnie bedzie je miala w przyszlosci.
  • Odpowiedz
@Benq20: moja była tez cos takiego #!$%@?. kiedys jechalem na impreze ze znajomymi z roku, ogarnalem sobie nocowanie u bylych wspollokatorek (z ktorymi przez rok mieszkania razem nie #!$%@? nic a nic, zadnych umizgow ani tym podobnych, po prostu mielismy w zyciu inne targety), w dodatku nie nocowalem tam sam, tylko z kumplami. zadowolona nie byla, no ale inby wtedy jeszcze nie #!$%@?. za to niedlugo potem, jak sie rozstawalismy, to
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy: na kiblu pewnie flirtuje z loszkami przez badoo ( ͡º ͜ʖ͡º). Także chodzę do kibla bez telefonu xD. Historia + SMS + połączenia. Wszystko inwigilowane. Mam nadzieję że wypok mi został jako anon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Benq20: I Ty się na to zgadasz? Co Ty masz tak naprawde prywatnego w zyciu? Majtki i skarpety tylko bo chyba nic innego... Sorry za czarny humor ale no cholera, wstyd mi za kobiety, ze takie sie czasem trafiają...
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy: mnie też...
@palladni:
nie wyobrażam sobie, jak tak można nie ufać osobie, z ktora sie jest w zwiazku.
Tacy zazdrosnicy mylą bycie ze soba z posiadaniem kogos na własność.

@Benq20: weź Ty z laską pogadaj, bo to nie żadna logikarozowych, tylko zwyczajne popieprzenie. Jak se panna nie radzi z zazdroscią, to niech sie na jakiś kurs zapisze albo coś.
Jakby mne tak chłop kontrolował, chyba dałabym sobie spokój.
  • Odpowiedz
@Benq20: Masz ty godność człowieka, czy już jesteś KOMPLETNIE pod jej pantoflem? Po co dzwoniłeś do niej? Czyżbyś miał coś na sumieniu( ͡° ͜ʖ ͡°)? I teraz rada dla ciebie: jeżeli następnym razem różowa zacznie #!$%@?ć takie szajsy, strzel jej liścia na opamiętanie. Będzie pyskować - następny. I tak do skutku.
  • Odpowiedz
@Benq20: jak dlugo jestescie w zwiazku? Moze obowiazuje Cie jeszcze rekojmia za towar niezgodny z opisem, jezeli nie zawsze byla taka...

PS. Jezeli nas czytasz, to pozdrawiam serdecznie ;)
  • Odpowiedz