Wpis z mikrobloga

Cała sprawa z "Najgorszym sortem Polaków" pokazuje jakimi ignorantami są niektórzy Polacy. Jak można być tak głupim by drukować sobie karteczki z ww. hasłem, nie oglądając całej wypowiedzi Jarka K. ?
JE. Jarosław Kaczyński ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyraźnie powiedział, że według niego Polacy którzy donoszą na Ojczyznę, są Polakami gorszego sortu, czyli po prostu zdrajcami Narodu. Później taki jeden z drugim strzela sobie focie z tym hasłem, przyznając się do bycia zdrajcą swojej Ojczyzny. Jak można być tak durnym? :P

P.S Nie jestem za PiSem, nie jestem fanem Kaczora ale to nie zwalnia mnie z myślenia i nie usprawiedliwia ignorancji.

P.P.S Zobaczcie sobie tę słynną wypowiedz i sami oceńcie.

#polityka #gorszysort #nocnazmiana #oswiadczenie #gorzkiezale
piter91r - Cała sprawa z "Najgorszym sortem Polaków" pokazuje jakimi ignorantami są n...
  • 10
@piter91r: Przecież to bez sensu. Kaczyński mówi tak o ludziach którzy zgłaszali sprawę trybunału do organów unijnych to ludzie gorszego sortu, ale Ci ludzie którzy pojawiają się z tym hasłem sami uważają że to "donoszenie" jest słuszne. Nie widzę żadnej sprzeczności.
Chwila, przecież mówi że ci ludzie (z tym czymś w genach, gorszego sortu), czują się zagrożeni, są bardziej aktywni i nie podoba im się zmiana na politykę robioną przez dobrych (PiS-owskich) patriotów. Nawet jeśli nie ma na myśli KOD, to na pewno nie jest to jasna wypowiedź i może zostać zrozumiana jako atak na KOD.

A nawet jeśli mówi o najgorszych komunistach, to od kiedy ludzie to jabłka? Tzn są najwyraźniej Polacy