Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dość śmieszny, choć w sumie dość pospolity problem. Brat grał kiedyś w CSa jednak mu się znudziło, konto stało nie używane, logowałem się na nie jedynie jak były majory. Dziś przeglądam sobie trejdy(parę razy przerzucałem itemy) patrzę a tam na koncie rozgościł się jakiś rusek, wywalił wszystkich znajomych i gra sobie w najlepsze. Jest jakiś sposób, by odzyskać to konto, lub zablokować je na amen by rusek chytrusek przestał na nim grać?
#csgo
  • 16
@simon17: Z kosmosu passów nie wziął, więc nie rób z nas debili. Pewnie jesteś chytrym cebulakiem, który chce konto zajebqć.
Co do odzyskania konta: przypomnieć hasło na maila, ew. wysłać ticket do supportu. Popytają o godziny gry, IP logowań, lokację, numery kart z których było płacone.
Wejdz w
@simon17:
Wejdz w ustawienia steam>steam guard >Deautoryzuj inne urzadzenia

Nastepnie zmien haslo i najlepiej email i polecam pobrac apke steam na telefon, wtedy zmienisz sobie na tokeny mobilne ktore bedziesz musial podawac przy kazdym logowaniu na steam, wtedy na 100% gościa wykurzysz
@F1r3fly: Czy ty #!$%@? normalny jesteś? Komu i co chce #!$%@?ć? Na koncie nie ma żadnych skinów, ostatnio było używane tylko do dropienia na majorach, gdyby nie to że przeglądałem historię wymian i nie znalazłem tam tego konta, pewnie bym się dopiero w marcu skapnął :)
@simon17: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz
@F1r3fly: @simon17: @vinderlan: @bliny: @KarolPL: Konto jest już chyba nie do odzyskania, zmienił maila, hasło do maila brata(brat jest zalogowany cały czas na telefonie jednak nie da się zalogować), wiadomości przychodziły po rusku. Jedyne co mnie martwi to, że ja też się na jego kompie logowałem, tyle że mam ustawiony token więc mi może narobić.
@simon17: Tak jak kolega wcześniej napisał, warto spróbowac napisac do supportu, może oddadza Ci konto, opisz całą sytuacje jak tutaj, valve zajrzy do logów i zobaczy, że nagle lokalizacja IP z Polski zmieniła sie na jakieś ruskie IP, powiedz kiedy mniej wiecej sie logowałeś itp.

Powodzonka