Wpis z mikrobloga

Mircy sprawa jest poważna i mimo, że groteskowa. Jest wśród was wielu amatorów #showup czy też niektórzy nawet #roksa próbowali. Ja nie jestem w temacie czynnie ale zdaje się biernie jestem.
Otórz obudziłam się pewnego dnia jak ten przysłowiowy studetnt z bólem odbytu i poszłam do na badania które stwierdziły zapalenie odbutu. Nic tam nie wkładałam ale tak przychodzi mi do głowy, że może ktoś mi włożył. Stosunkowo niedawno się przeprowadziłam a tu się okazuje że sąsiad z jednej strony po wyroku i z liczną kompanią na osiedlu. Zamek zmieniłam za późńo i za słaby a zresztą, wiem że pozostaje kwestia DLACZEGO NIC NIE PAMIĘTAM?
Poza tym masa facetów na ulicy i w środkach komunikacji miejskiej na mnie się gapi i pokazuje palcami.
Nie mam jakoś siły ich wypytywać ( okazuje się że gastroldzy nie tak często podejrzewają choroby weneryczne i nie mam zrobionych badań w tym kierunku a antybiotyk już dostałam).
Nie pokaże mordy bo jednak za dużo tego ale wierzę że jakiś amator musiała widzieć to co nagrali więc daje zdjęcie mojego pokoju i łazienki ( komin wentylacji oddzielny do każdego mieszkania może kamerkę z dachu spuścili do kratki wentylacyjnej czy co), kolory inne niestety ( koc pomarańczowy, miska czerwona)
Liczę na pomoc, daję parę tysięcy dla znalazcy nagrania albo jakiś dowodów.
kozera - Mircy sprawa jest poważna i mimo, że groteskowa. Jest wśród was wielu amator...

źródło: comment_AmYJY0zdEvVvdlhvjeMYgLJCOtwg6ZHF.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz