Wpis z mikrobloga

@davincicode: Inna sprawa, zależy kto do czego używa jutubka. Idę obejrzeć, co ja tam za głupoty u siebie posubskrybowałam, w zasadzie tego nigdy nie oglądam. ;) Ale nie subskrybuje się rzeczy, które człowieka kompletnie nie obchodzą, raczej przeciwnie. Tu mnie zdziwił w zasadzie jeden główny temat, same kosmetyki + jedna Chodakowska. Panna zakręcona na punkcie dobrego wyglądu i nic więcej.
  • Odpowiedz
@davincicode: Nawet niespecjalnie musiała. Nie znam jej towarzystwa, ale często się zdarza, że ludzie kogoś nienawidzą tylko dlatego, że ma lepiej od innych, choćby tylko na papierze (awans na wyższe stanowisko nie zawsze równa się podwyżce).
  • Odpowiedz
@lavinka: nie oceniajmy jej po tym, co oglądała na yt ;) ja bym nie chciała, żeby tabun obcych ludzi mnie tak kiedykolwiek prześwietlał, trochę to straszne
  • Odpowiedz
@escobar: Poszłam szpiegować samą siebie i doszłam do wniosku, że sporo można wywnioskować patrząc na moje subskrypcje. Ale można się też pomylić, bo jeden temat mam nadreprezentowany, a tak naprawdę prawie się nim nie interesuję, tylko chciałam mieć kilka profili szybko dostępnych, żeby linkować w dyskusjach. No ale można od biedy uznać, że uwielbiam się bawić w geocaching, interesuję się sposobami noszenia dzieci w szmatach oraz amatorskim szyciem, origami i
  • Odpowiedz
@sitzv: czasem człowiek spojrzy na fotę i jakby czuje jaka była ta osoba. Czasem prawdziwie czasem mylnie, ale coś w tym jest. Ktoś cieszy się z jej zniknięcia posądzając o zdradę i wypisując takie komenty na fb, więc psychofan jakiś jest
  • Odpowiedz
@davincicode: Też tak mam, że patrzę na zdjęcie osoby (musi być zwyczajne, ustawiane do dowodu nie działają) i sporo czuję. Co do Ewy, mam mieszane uczucia, ale to nie była raczej miła i ciepła osóbka. Raczej lubiąca się bawić materialistka, niespecjalnie ceniąca sobie takie rzeczy jak "prawdziwa przyjaźń". Ale nie nazwałabym jej złym, czy fałszywym człowiekiem. Chyba miała parcie na karierę, ale jej cienko szło (za mała siła przebicia). edit:
  • Odpowiedz
@davincicode: Nie wiem czy smutne, czasem taki czarny cień widzę na zdjęciach uśmiechniętych osób. Taki spokojny smutek na uśmiechniętej twarzy.Że to już jest powłoka, że nie ma energii we wnętrzu. Każde stare zdjęcie to ma (z gatunku pocz. XX wieku). A skoro już lecimy z paranormalnymi zdolnościami, to jak przez chwilę pomyślę o chwili jej śmierci, to mam wrażenie, że dostała silny cios z tyłu głowy. Zginęła dość szybko, nie
  • Odpowiedz
@lavinka: no to jak zmarła nie cierpiąc, to chwała Bogu. Szkoda, że ciała nie ma, może jej dusza nie zaznaje spokoju. Naprawdę chcę, by to się wszystko wyjaśniło i nie było ukrywane. Człowiek to nie przedmiot, że do śmieci i pa
  • Odpowiedz
@davincicode: Nie sądzę, chyba, że golf z vero mody był drogi i to ją zasmuciło. Przecież ona ma najprawdopodobniej to zdjęcie w przebieralni w sklepie, bo jeszcze ma metkę wystającą z bluzki, a na ostatnim zdjęciu obrazującym płaszczyk też się uśmiechała, a nawet cieszyła. Poprzednie zdjęcie obrazujące płaszczyk (gdy miała jeszcze jaśniejsze włosy) też jest z szatni ( po prostu lubiła robić sobie selfie w szatni)-może komuś wysyłać pytając o
  • Odpowiedz