Wpis z mikrobloga

Witajcie mircy! Mam do oddania moją kierownicę DFGT ze stojakiem Wheel Stand Pro, mam nadzieję, że będzie to zacny prezent pod choinkę dla jednego z Was. Żeby nie było za łatwo, są 2 warunki:
1. Udział w #acleague
2. Obiór osobisty (Lublin, Kraków, bądź gdzieś po drodze, po prostu nie mam czasu tego pakować i wysyłać)
Kierownica jest w stanie dobrym, ale ma ułamane jedno mocowanie, przez co byłem zmuszony przymocować ją na stałe do stojaka za pomocą taśmy klejącej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taguję #acleague #dirtrally bo wiem, że są tacy co śmigają na padach albo mają w planie zakup pierwszej kiery. Zainteresowani proszę na priv.

#simracing #dfgt #kierownice
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zacmiony: Najbardziej czuć znacznie bogatszy FF, więcej efektów i lepsza ich jakość, przez co łatwiej na przykład wyczuć hamowanie. Oprócz tego pracuje cichutko w porównaniu do DFGT.
  • Odpowiedz
  • 0
@The_Only_Right: no moja tez nie miale lewego uchwytu, ale teraz to ciezko powiedziec po taklm czasie. Ogolnie to byly jaja wtedy bo pierwszy ziomek co mial ja dostac w ogole sie nie pojawil na miejscu, a ten co w koncu ja distal nigdy hie wystartowal z nami w acleague. A no i kiere oddalem w Nowym Saczu, a tu widze Olsztyn.
  • Odpowiedz