Wpis z mikrobloga

@hahacz: podsumowując:

Wykop Spzoo ma podzielone udziały:

1/3 GARVEST - Arjan Bakker
2/3 APPVERK - Brecht Baker i Michał Białkow w stosunku 1:1

Jak zakładam, Brecht Bakker jest powiązany z Arjan Bakker ( ) ale Białkov zabezpieczył się przed byciem #!$%@? z Wykop Sp. z o.o. bo jest prezesem w Appverk i samego siebie nie może #!$%@?ć, mając tylko realnie 1/3 udziałow w Wykop spzoo.
Śmieszy mnie te udawane śmieszkowanie ze strony moderacji. Daliście jakiś syfiasty player, który nawet prawidło działającego suwaka dźwięku nie ma i jeszcze udajecie, że na jakiś wielki kompromis poszliście.
A jeszcze w lutym 2015 Bialek obiecywal:

"Sam Wykop raczej się nie zmieni. Michał Białek nadal będzie kierował serwisem i nie planuje żadnych rewolucji, choć w rozmowie z Pulsem Biznesu zaznaczył, że mają już kilka pomysłów na rozwój poza korporacją. Wykop jest liderem w kategorii portali społecznościowych nastawionych na bieżące wiadomości, a jeśli coś działa dobrze na naszym rynku, lepiej w tym nie grzebać… zwłaszcza że społeczność wykopowiczów do łatwych
@damianoos: no myśl sobie co chcesz.

Największym bólem wykopu jest to że przenosi na strony trzecie gdzie użytkownicy dopiero klikają w reklamy przynosząc zysk każdemu tylko nie jemu - stąd wprowadzenie playera który będzie wyświetlał reklamy wykopu bezpośrednio pozwalając mu zarobić.
@armatoramator: nieraz wykop przekierował ruch na moje strony, zysk prawie że zerowy, bo ponad 90% wykopków wejdzie i od razu wyjdzie.

Wykop.pl ma coś ok. 100mln odsłon miesięcznie, uwierz mi, że taki ruch to co najmniej 100k netto / mc.

Dlaczego zaniżają? Myślę, że bankier oparł swoje dane na podstawie rachunku zysków/strat spółki, a tam przy odpowiednio kreatywnej księgowości możesz mieć nawet milionowe straty, a na koncie duże zyski ( ͡