Wpis z mikrobloga

Głupie pytanie (chyba bardziej do #rozowepaski ), ale zaryzykuję ;)
Jak myślicie, jest szansa wyrwać (za free, albo niewielką opłatą) gdzieś kotełka małego (tak do pół roku), który ma w sobie krew ragdolla, maincoona, syberyjskiego lub brytola?
Chciałbym córkom sprezentować w najbliższym czasie, ale niestety czyste rasowo są poza zasięgiem $

[]

Będę wdzięczny za rzucenie linkiem lub namiarami (PW).

#pytanie #koty #kot #zwierzeta

@chozi:
  • 15
@chozi: nie jestem różowym, ale się wypowiem ;) z tego co się orientuję to mioty i tak są wydawane po skończeniu co najmniej pół roku. Moim zdaniem lepszym wyjściem jest wzięcie takich dachowych bękartów za darmo, niż wydawać pieniądze. Koty to #!$%@? i w dupie mają to ile są warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krolowa_MLWP: nawet w moim, wcale nie za dużym, mieście (i okolicach) jest chyba ze 200 dachowców do oddania, ale jak już wcześniej napisałem interesuje mnie konkretna rasa (może być mieszaniec), ale nie dachowiec.
Gdybym chciał dachowca, to bym nie robił z siebie debila na mirko ;)
@Krolowa_MLWP: wiem, ze to mocno cebulackie, ale dlatego nie pisałem że szukam typowego rasowca, tylko mieszańca - podejrzewam, ze takie są dużo tańsze, a nawet za darmo ;)
@chozi: jest możliwe polowanie na taką okazję, zarezerwuj sobie pół roku czasu i codziennie przeglądaj ogłoszenia z kociętami, bo pewnie rozejdą się w 1 dzień. Koleżanka wystawiła mieszane buldogi francuskie. Ojciec z rodowodem, matka kundel. Za darmo. 2 godziny i już miała "rozdane" - to znaczy, że była umówiona na odebranie. Następnego dnia wszyscy przyyjechali i odebrali.